Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem? Volt ilyen...

Mi van velem? Volt ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
most fordul ilyen először velem,hogy...van egy lány az iskolában és már hónapok óta ismerem stb..és folyton rágondolok,nagyon jól elbeszélgetünk mindenről meg minden..érzem h valahogyan kötődök hozzá..mikor meglátom kicsit elkezdek remegni,izzad a kezem...nem vagyok leszbikus vagy ilyesmi..csak ennél az egy lánynál érzek ilyet,egyáltalán nem érdekel a többi...ez mit jelent? talán lelki társam?(lány vok)

2016. jan. 29. 23:16
 1/6 anonim válasza:
Lehetséges, hogy neki van valamilye, ami neked kell vagy neked is szükséged van?
2016. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom..csak nem tudom megmagyarázni,hogy mit érzek...és nem tudok dönteni..az is eszembe jut néha,hgy csókolózunk...de..miért??
2016. jan. 29. 23:30
 3/6 anonim válasza:
Ezt most nem tudnám leírni, ez ilyen "pszchihológia". De nem akarlak jobban összezavarni, gondoltam hátha segítek. Bocsi.
2016. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

(Előző vagyok)

Úgy értettem, hogy nem-e olyan a személyisége, amilyen te szeretnél lenni. Pl. népszerűbb, de nem a tetteiből, hanem a kisugárzásából stb.

2016. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem mondanám:S mert nem rajongok érte..nem tetszik az életmódja stb..de nagyon sokban hasonlítunk..és ránézek és egyszerűen ..szeretem:)
2016. jan. 29. 23:51
 6/6 ZaharaLarka válasza:
Beleszerettél. Szerintem létezhet ilyen alapvetően heteroszexuális lányoknál is. A szexualitás nem kőbe vésett dolog, az mindig formálódik. Nálam is volt, hogy nő iránt vonzalmat éreztem. Ettől ne ijedj meg, ez teljesen normális.
2016. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!