Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudom a hibáimat, de képtelen...

Tudom a hibáimat, de képtelen vagyok változni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Gyakran sértődöm meg apróságokon. Mindent magamra veszek és megbántódom vagy megsértődöm.

Már többen mondták hogy sokat duzzogok (ezt nem is mindig veszem észre) és sokszor van rossz kedvem.


Nem tudok ragaszkodni a szüleim,

testvérem felé. Nem érdeklődöm felőlük. Sokszor nem mernek hozzám szólni,mert tudják hogy kedvetlenül, csúnyán reagálnék.


A kedveskedéseket nem tudom viszonozni. (a páromnak tudom)


Mostanában itthon vagyok. Képtelen vagyok (időben kelni) 7-kor kelni, 8-ra elkészülni. Pedig már vagy két hónapja próbálom. Már írtam napirendet, pipálom ha valami sikerült (alig van pipa). A telefon már vagy háromszor csörög reggel,de kinyomom és ráhúzok vagy másfél óra alvást.


2016. jan. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert gyenge vagy!
2016. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te erre képtelen. Egyszerűen lusta vagy és gyenge, és azt akarod, hogy mi is bólogassunk rá: jól van, Gizi, te így vagy jól! Hát nem.


Ha AKAROD, akkor tudsz változtatni a hibáidon, ha nem, akkor nem. Ennyi.

2016. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem várok bólogatást.

Az időben kelésen eléggé rajta vagyok. A többin mondjuk nem.

2016. jan. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!