Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok nektek bejön ha egy...

Lányok nektek bejön ha egy fiú romantikus?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A rendszeres hollywoodi stílusú nyáladzástól rosszul vagyok.

Az apróságokat, alkalmankénti kicsit nagyobb romantikus gesztusokat többre értékelem.


Plusz a romantika is többkérdéses dolog. Volt olyan "udvarlóm" aki a klasszikus: gyertyafényes vacsora, virág, mozi, ajtónyitás, székkihúzás vonalon mozgott, közben meg azt sem volt képes megjegyezni, hogy mi a kedvenc ételem. Ő "meghódítani" akart, és ezzel most őt idéztem, csak éppenséggel alig figyelt a valódi vágyaimra. Nem is lett a dologból semmi.


Azt többre értékeltem ha mondjuk találkoztam a párommal és előhúzott a zsebéből egy kis szelet csokit amit szeretek, mondván: délelőtt boltban voltam és eszembe jutottál.

2016. jan. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.
2016. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az elsővel, mert semmi olyat nem mondott, amivel vitába tudnék szállni, de azt azért megjegyezném, hogy attól, hogy valaki beállít virágcsokorral, előre enged az ajtónál, kihúzza neked a széket a gyertyafényes vacsoránál stb., még nem lesz romantikus személyiség. Ezeket a tevékenységeket bárki magára tudja erőltetni, szerintem az első válaszoló inkább ilyen felszínes emberekkel találkozott.


A romantikus személyiség nem merül ki abban, hogy ilyen felszínes tevékenységeket produkál, hogy gyertyafényes vacsorát készít neked... Sőt, szerintem az ilyesmi nem is romantikus, inkább én inkább nyálas izének tartom. Ezek az attribútumok, hogy gyergyafényes vacsora, csokor rózsa, ajtó kinyitása, hajbókolás stb. még nem tesznek valakit romantikus személyiséggé... Nem is szeretem, ha valaki azt hiszi, hogy ezeket a hülyeségeket amolyan romantikus "kelléknek" tartják, hogy ezektől tartanak valakit romantikusnak... Én romantikus embernek tartom magam, de hánynom kell a gyertyafényes vacsorától, annyira szánalmasan középszerűnek, giccsesnek tartom. Ellenben egyszer szerelmes voltam egy lányba, aki olasz irodalmat tanított egyetemen, és beiratkoztam az órájára, holott egy szót nem beszélek olaszul. Vicces szituációk alakultak ki belőle, és én ezt már romantikusnak tartom :)

2016. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. Pont azért írtam, mert én is tisztában vagyok vele, hogy nem ez a romantika. Viszont amikor megmondtam a férfinak, hogy nem szeretném vele folytatni és inkább hanyagoljuk a találkozásokat, akkor a fejemhez vágta, hogy ő mekkora gavallér, és hogy egy nőnek a virágcsokor és a gyertyafény -kell-, én pedig defektes vagyok amiért nem értékelem, hogy a "tenyerén" hordoz.


Szerencsére csak egy ilyen "úriemberrel" volt dolgom. De a hozzá hasonló "romantikus" férfiakból többet nem kérnék.

2016. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé bejön, de túúúúl nyálas se legyen!
2016. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!