Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit Tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegyek? Van egy fiú aki nagyon bejön nekem és szerintem én is neki. De nagyon messze lakik és nem tudom, hogy mit tegyek. Nagyon romantikus fiú és jól is néz ki.

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani: a szerelem legyőzi a távolságot.

Mennyi az a nagyon messze?

2014. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magam esetéből kiindulva, ha a srácot is érdekled, akkor a srác megoldja.


Ez alatt azt értem, hogy pl munkahelyemtől én is messze lakom, ami két óra, de simán ottmaradnék még jópár órát ha randizásról lenne szó. De ez én vagyok. De ezt csak úgy érdemes csinálni, ha viszonylag könnyen tudtok találkozni és nem távkapcsolat jellege lenne a dolognak. Ha pl Csepelen lakik az egyik, és mittomén Óbudán vagy Újpesten lakik a másik az megoldható. De ha pl Egyik Debrecenben a másik Budapesten az már nem.

2014. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a messzi az Budapest Szeged táv
2014. febr. 7. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem hiszem, hogy van jövője a dolognak. Gondolom fősuli/egyetem a szituáció. Ezeknek a kapcsolatoknak a suli végzése után vége van. Kivétel, ha pestre jártok mind a ketten. Abban az esetben lehet folytatás, mert pesten több meló lehetőség van mint vidéken és láttam már nem egy embert aki vidékről jött tanulni és itt maradt pesten. Így talán, bár én nem adnék sok esélyt így se.
2014. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lol, az lófasz, ic-vel bő 2 óra, én utaztam már többet is kapcsolatért
2014. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!