Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én amolyan romantikus típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én amolyan romantikus típusú fiú vagyok, és hát nem tudom ez bejön e a lányoknak?

Figyelt kérdés
Hát, volt egy lány aki nagyon tetszett, de nem léptem, azt hiszem hogy azért mert féltem, mint utólag kiderült, hogy az ő fejében is megfordult, hogy mi lenne ha.. De aztán barátságként elkönyvelte magában a dolgot. Szóval ez a lány ihletett egy jó pár verset, de nem mutattam meg neki, viszont nőnapra kapott egy versikét, láttam hogy örült, de később barátként megkérdeztem, ő hogy áll ezekhez a dolgokhoz, hát azt mondta, hogy az amolyan rossz fiúkat szereti. A mostani kiszemeltemen pedig szintén ezt vettem észre, hogy nem igazán szereti, ha ilyen versikét írok neki. Szerintetek inkább hagyjam ezeket a verses dolgkat?

2012. szept. 10. 22:58
1 2
 1/15 Rainbowinthedark ***** válasza:
a normálisaknak bejön
2012. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hagyni nem kell ha szivesen csinálod, max ne mutasd meg nekik:D
2012. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem ezeket a verseket tartogasd későbbre, ha már egy ideje egy párt alkottok :) Ha egyből egy verssel indítana nálam egy srác akkor én is egy kicsit meglepődnék.
2012. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én meg mondom őszintém inkább légy romantikus mint egy felfúj hólyag aki azt hiszi hogy menő de közbe sehol nincs.

A lányoknak aki igazán hosszan tartó kapcsolatra vágyhat annak meg tetszhet a romantikus dolgok.Igaz hogy én nem írok verseket de nem rossz ötlet.Én inkább például beülök barátnőmel egy szerelmes romantikus filmre stb...... a moziba és meg nézem vele a helyett hogy tenném az agyam mint ha valaki lennék.Hidd el ez fontosabb hogy melyk oldaladról közelíted meg a lányokat

2012. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 rbit válasza:

Amúgy én is ilyen vagyok. (Jó persze verseket nem írok.)

De pl szívesen megnézek egy filmet egy lánnyal, átkarolva. Én pl ezt szeretném és nem azt h a buliban lévő 500 csajt egyszerre d*gom meg...

Jó,jó...persze b*zisan hangzik de ilyen vagyok :/ És vannak még ilyenek. Gondolom TE kérdés író, te is ilyen vagy. (Ha tévedek elnézést. :) )

És amúgy én próbálok vele mit kezdeni, mármint ezzel h ilyen vagyok, én nem arra hajtok h lefektessem hanem hogy áthívjam filmet nézni pl... :)


Amúgy meg, a verseket NE! ismétlem NE! hagyd abba. Egy ideig én is írtam verseket, rám stresszoldó hatással volt. :) Persze én nem lányokról hanem csak úgy, ami épp eszembe jutott. Amikor kedvem volt, neki ültem és írtam vmit. :D

De így hogy lányokról írsz még jobb. :) Legalább van egy bizonyos témád...illetve későbbiekben ha jó verseket írsz azzal híres is lehetsz! Szóval a verseket ne hagyd csak úgy veszni, írogasd tovább csak ne mutasd meg nekik és egyszer majd ha összejöttök és megmutatod neki, lehet hogy aranyosnak fogja találni h anno miket írogattál róla. :)


Amúgy meg hogy kicsit segítsek a problémád megoldásában, ha a csak olyant akar aki rosszfiú, akkor menj át kb "középre" ne is legyél túlságosan kisnyuszi, de ne is verj agyon mindenkit aki veled szembe jön. :D Próbálj meg középen maradni, tudod...az arany középút. :D Próbáld megmutatni h tudsz te vagány is lenni ha akarsz. Bááár, ezt pont én mondom akinek eddig 3 B.Nője volt... :)

De én eddig magamon így tapasztaltam. :D



16/F

2012. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én az előttem szólóval értek egyet... kivéve, hogy én még most is írok verseket és én a lefektetésre is hajtok, de sztem az számomra még későbbre van mert mégis csak 16 éves vagyok és nem pedig 19... és nekem is 3 bnőm volt eddig :D

ja és rám is stressz oldó hatással van a versírás és én főleg lányokról írok nem pedig össze-vissza ;)


16/f

2012. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nos hát köszönöm szépen, a jobbnál jobb gondolatokat, elég tartalmasak, mégegszer köszönöm.

A versek írását abbahagyni nem fogom,

Halgatok rátok és a kukába nem dobom.

Bizakodom abban a lányoknak tetszik,

Hogy nekem a vers írás ennyire fekszik!

2012. szept. 10. 23:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hihetetlenül bejön. Bár igaz, hogy nekem inkább az idősebbekkel van tapasztalatom, 30on felül. De náluk olyan szinten bejön hogy el sem hiszed, sok gyökér pasival találkoznak, és ha valaki egy kicsit is kedves velük és romantikus, azt imádják.
2012. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jó a romantika, de nem szabad azt sem túlzásba vinni:-)
2012. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha amúgy jó pasi vagy, akkor lehetsz romantikus, az bejön nekik. Ha nem, akkor romantikával sem érsz el sokat.


Azt értsd meg, hogy a nőket két erő irányítja: az egyik a szociális értékek, a másik az ösztönök. Az ösztönök szintjén erős, férfias férfira vágynak, de ezt nem vállalhatják fel csak úgy. Ezért mondják hogy nekik figyelmes, udvarias férfi kell, mert a társadalmi értékek ezek, és maguk is elhiszik (ez egyébként keveredik az apatípus üggyel is, de az más kérdés).

De amint magad is látod, a pasinak vagy pénze van, vagy izma, vagy szép arca, vagy más sikere. Ha csak simán normális vagy, az nem hat a nő ösztöneire.

2012. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!