Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejön ha randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha randin az első csókot a srác úgy vezeti fel mint a csöpögős filmekben? Vagy csak egyáltalán bejönnek nektek ezek a filmes dumák? (romantikus filmekből)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy képzelik el az életüket mint egy romantikus filmet, még ha ezt nem is vallják be, vagy tagadják. Imádják az ilyen filmekbe illő jeleneteket. De ha már nagyon rá lehet ismerni, hogy ezt bizony másolod,, pl észreveszi, hogy szó szerint idézel, akkor fordítva is elsülhet a dolog
2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemnem, semmiképp nem szó szerinti idézés, inkább a helyzetre, ill. a szituációra gondolok.
2012. ápr. 3. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
az mindig nagyonnagy siker! :D
2012. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha ma egy fiú ilyennel próbálkozik, a legtöbb nő körberöhögi, és két hét után összejön valakivel, akinek szebb a kocsija.
2012. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. ápr. 4. 22:04
 6/8 anonim válasza:

Teljesen lányfüggő szerintem... Nekem annyira nem jönne be, de ki tudja, más biztos odavan ezekért

17L

2012. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például imádom a filmbe illő jeleneteket, és itt nem épp a "gyönyörű a szemed, veled akarom leélni az életemet" szövegre gondolok, hanem egy kicsit drámaibb monológra. Persze azt nem várhatom el, hogy a férfi egy perc alatt improvizáljon egy a helyzethez illő vallomást, amin jóesetben a forgatókönyvírók fél évig dolgoznának, de azért szeretem, ha kicsit érdekes is az, amiről a fiú beszél.
2012. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint én inkább azt szeretem,ha magukat adják és nem más dumáját lopják..:D betanult szövegek?Ugyanmár.A szituációk..hát..egy ilyen szituációt nem nagyon lehet kivitelezni,úgy,hogy ne tűnjön műnek..persze ha egy kicsit romantikus vagy,az nem baj,sőt aranyos:)


16/L

2012. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!