Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy meleg vagyok?

Lehetséges hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Már nem ez az első, hogy ezen elgondolkozom. Sokszor történt, hogy ha láttam egy olyan fiút, aki jól néz ki, akkor nem tudtam róla levenni a szemem. Valamint amikor a legjobb barátommal vagyok, sokszor vagyok úgy, hogy szeretném megcsókolni. Sokat gondolok arra, hogy milyen lenne úgy együtt lenni fiúval stb.


16/f


2016. jan. 31. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pasikra áll fel, akkor meleg vagy.
2016. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem, 100% hetero vagy.

Ez a 21. század.

2016. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es kíváncsi lennék mi köze a kérdező melegségének ahhoz, hogy ez a XXI. század?
2016. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha szexuális vonzalmat érzel a saját nemed iránt, akkor meleg vagy. Ha az ellenkező nem iránt is érzel vonzalmat, akkor biszexuális.


Attól hogy vonzza a tekinteted egy jóképű fszi nem leszel meleg, ahogy egy szép autó bámulásától sem leszel autóbzi. Attól leszel meleg, hogy le is akarsz feküdni a fszival, vagy akár csak meg akarod csókolni.


Azt pedig garantálom, hogy mindenki elgondolkozik azon hogy milyen lehet a saját nemével szexelni. Az nem mindegy, hogy "hova jut" a gondolatmeneted. Én pl. hetero vagyok, és arra jutottam hogy hiányoznának a mellek, a nőies testalkat, és persze a pina. Borzalmas lenne számomra a saját nememhez vonzódni, és soha nem érezni női nemi szervet. Érzésre sem ugyanaz a két nyílás.



Most hogy ezt kitárgyaltuk és megkockáztattam egy bant, konklúzióként azt mondom hogy legyél nyitott, és fedezd fel a saját szexualitásod. Ha valóban meleg vagy biszexuális vagy, nincs veled semmi gond. Nem leszel ettől sem több, sem kevesebb.

2016. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!