Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tarskereson miert csak luzerek...

Tarskereson miert csak luzerek vannak?

Figyelt kérdés

Ket fajta ferfit talaltam en eddig nokent, az egyik a szexelni akarok/szeretot keresek, a masik pedig a van havi 100 ezres fizum es tobbet nem is akarok az elettol. Plusz amelyik kapcsolatot akar az mind bunronda. A tarskereso oldalak ilyen utolso mentsvarak vagy mi?


Egyetlen egy jol kinezo es kapcsolatot kereso sikeres ferfibe futottam bele eddig: egy ceg vezerigazgatoja volt es az irodaban van 16-18 orat, sokszor ott is alszik, ezert tarskeresozik, mert nincs ideje eloben csakugy ismerkedni. De olyan unalmas volt hogy inkabb elkoszontem tole, egy normalis kerdesre nem tudott magaval kapcsolatban valaszolni, meg kedvenc szine sem volt (mar nem tudtam milyen bena kerdest tegyek fol..), csak ilyen begubozott munkamanias, ezt pedig en nem toleralom koszi.



2016. jan. 31. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
És Te miért szorulsz rá?Sikeres lány vagy?
2016. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
En csak ki akartam probalni, egyik ismerosom ajanlotta aki belefutott az igaziba ott. Igazabol nem vagyok sem milliomos, sem csoves, de nem szaz ezer a fizum es nem is terveztem ennyivel megelegedni az eletem soran.. Olyan "feladtam mar" fele pasikat latok csak kulsore es belsore is
2016. jan. 31. 14:48
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
mennyi idős vagy?
2016. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi szemmel szoktam vizsgálni a nőket. Nem vagyok regisztrált tag, csak egyszerűen érdekel milyen a felhozatal.

3 kategóriát tudok megkülönböztetni:

- 60+ "hölgyek"

- fiatal csajok, akik arra vágynak, hogy minél többen hízelegjenek nekik

- igénytelen nők, akik vállalható képet sem tudnak feltölteni

- nők, akik irreális elvárásokat állítanak másokkal szemben, ezért nehezen találnak párra

- 40+ nők, akiknek mindegy, csak valaki figyeljen már rájuk

- munka mániás nők

- család centrikus nők, akiknek a gyerek az első, de elvárják hogy a másik félnek ők jelentsék a világot

- nők, akikbe nem tudok belekötni:)

2016. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
te is regisztráltál szóval akkor te is egy lúzer vagy?
2016. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyi nagyon sok olyan pasiba botlottam bele én is akik azok a kifejezett lúzerek akik annyira elvannak keseredve hogy élőben nem mernek ismerkedni, inkább neten ismerkednek. Olyannal is leveleztem ott aki élőben nem mer ismerkedni mert nincs hozzá bátorsága, ő nekem még úgy ahogy szimpinek is tűnt, értelmesnek és jó fejnek ismertem meg levelei alapján én ezt vettem le róla, így amikor ő elhívott randira akkor elfogadtam a meghívását és el is mentem.

Számomra az volt bennem hogy ő picit félénk de neten könnyen ismerkedő jellem és utána élőben közvetlenebb lesz. Én azzal számoltam hogy picit csöndes de jófej rác lesz gondoltam miért ne randizzunk.

Amikor találkoztunk akkor külsejét tekintve azt láttam amire számítottam, mackós, de előnyösen öltözködött, volt jó megjelenése, a saját formáját hozta, beszéltük hogy ne öltözzünk ki egymás kedvéért legyünk sima utcai ruhába és ennyi. A külsejét tekintve nem éppen az esetem volt de valahogy tetszett mert jó volt a kisugárzása, kedvesnek tűnt, elfogadtam. De a jelleme élőben is kimutatkozott, iszonyatosan zavarban volt, remegett, fészkelődött amikor meghívott a kávéra akkor ott bénázott és hebegett habogott, hadart, dadogott egyszerűen érteni nem lehetett mit beszél. Én hiába nyugtattam őt nem volt hatása, és ami kiakasztott az az volt hogy amikor bepánikolt mert megérintettem őt és kiment az utcára levegőzni majd visszajött, ez számomra már sok volt hogy ennyire félénk meg minden. Akkor ő bevallotta hogy sosem volt nővel, sosem csókolózott, és jóformán csak pusziig meg ölelésig jutott el a lányoknál meg sok lány bántotta meg visszaéltek a bizalmával és ettől lett ilyen. Én akkor megsajnáltam őt de teljesen ki voltam belőle ábrándulva de így jófejségből felajánlottam hogy a barátja leszek és segítek neki abban hogy összetudja szedni magát. Hát sok munkámba tellett de normális pasit faragtam belőle és össze is hoztam az egyik barátnőmmel akinél már nem bénázott ennyit mint nálam és azóta már együtt vannak, meg jó velük minden.


De közbe tovább társkeresőztem sok olyan pasi volt akik csak szexet akartak, de volt már olyan is aki minden téren jó volt külső, belső megfelelt de ő vele az volt a baj hogy iszonyat elfoglalt egy ember, van jó munkahelye igaz nem dolgozik nagyon sokat de jól keres viszont neki mellette számos elfoglaltsága volt, járt kondizni, meg minden pénteken este kötelezően elment a barátaival iszogatni meg szórakozni. Szombatonként amikor nem esett az eső airsoftozni ment egész napra majd este egy kis laza kocsmázás és otthon alvás. Vasárnap meg mindig leutazott 2 órát autózva a testvéréhez vigyázni az unokahúgára hogy a testvére kitudjon kapcsolódni aztán haza pihenés, és kezdődött minden elölről. Teljesen ugyan az volt nála minden héten nagyon ritkán volt az amikor mást csinált, voltak jó sztorijai, de nem illettünk volna össze mert én szeretek változatosan élni, kirándulgatni stb...


A többségük valóban olyan csúnyák voltak és sajnos a jellemük sem volt jobb. Az írásukból szinte mindegyikből kiderült hogy már annyira elvannak keseredve hogy szinte már betegesen megadnának mindet azért hogy legyen barátnőjük és ez engem nagyon taszít mert aki ennyire kivan éhezve abból jó sosem fog kisülni sajnos ilyen téren is van tapasztalatom.


Azért van 1-2 kivétel társkeresőn akik tényleg azért társkeresőznek mert élőben nem találnak normális lányt, ugye utcán, üzletben, em ismerkednek, szórakozóhelyen pedig többnyire komolytalanok vannak és csak egy éjszakára lehet csajt össze szedni, meg akikkel beszéltem írták hogy ők már nagyon nem is szeretnek buliba járni, a baráti társaságukkal oké eljárnak de ott nagyon új embert nem tudnak megismerni.

2016. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszoló véleményére nem adnék a matek tudása alapján...
2016. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na de latod 4#es! A noket legalabb lehet kategorizalni!!:) a pasikat en ket teljesen meddo kategoriaba tudtam eddig rendezni.. Kivetel szinte 0..
2016. jan. 31. 15:19
 9/20 A kérdező kommentje:
Hat ez a gond 6#os:/
2016. jan. 31. 15:20
 10/20 anonim ***** válasza:

# 7

Jogos:) Először 3 volt, csak kibontottam.

2016. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!