Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tarskereson miert csak luzerek...

Tarskereson miert csak luzerek vannak?

Figyelt kérdés

Ket fajta ferfit talaltam en eddig nokent, az egyik a szexelni akarok/szeretot keresek, a masik pedig a van havi 100 ezres fizum es tobbet nem is akarok az elettol. Plusz amelyik kapcsolatot akar az mind bunronda. A tarskereso oldalak ilyen utolso mentsvarak vagy mi?


Egyetlen egy jol kinezo es kapcsolatot kereso sikeres ferfibe futottam bele eddig: egy ceg vezerigazgatoja volt es az irodaban van 16-18 orat, sokszor ott is alszik, ezert tarskeresozik, mert nincs ideje eloben csakugy ismerkedni. De olyan unalmas volt hogy inkabb elkoszontem tole, egy normalis kerdesre nem tudott magaval kapcsolatban valaszolni, meg kedvenc szine sem volt (mar nem tudtam milyen bena kerdest tegyek fol..), csak ilyen begubozott munkamanias, ezt pedig en nem toleralom koszi.



2016. jan. 31. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 8

Na jó, de ha nem lennének "lúzerek" és/vagy nem lenne valami defektjük, akkor valószínűleg nem kellene a neten nőt keresniük.

2016. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem ellenkező a tapasztalatom: egy társkeresőn gyakran találtam már ezerszer érdekesebb és értelmesebb személyeket, mint a közvetlen környezetemben levők.
2016. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Normális ember nem fog társkeresőzni. Sem nő, sem férfi. Kíváncsiságból, esetleg, de az is ritka. A netes társkeresők az elkeseredett emberek gyűjtőhelyei.
2016. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy ember, ali még életében nem volt fenn táeskeresőn, az nem lehet elkeseredett?


Elkeseredett = nem normális, lúzer?

2016. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*aki, *társkeresőn
2016. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hat nemtom en egy hetig voltam regizve, ebbol ket napon leptem be az elson es az utolson es a 2. belepesem azert is lett az utolso mert lattam milyen emberek irnak es mennyi baromsagot mondom koszonom nem, en ebbol a sok kiehezett nyomorkanbol nem kerek
2016. jan. 31. 19:09
 17/20 anonim ***** válasza:

#14


Ha nem érted amit írtam, akkor nem is akarod érteni. Mivel tudományos disszertációt írok, ha nem haragszol nem írom körbe minden egyes mondatom a félreértések és mások megbántásának elkerülése végett.


"Elkeseredett = nem normális, lúzer?"


Igen nagy az esélye annak, hogy egy társkeresőre regisztrált személyre mindhárom igaz.

2016. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Aki egy tudományos disszertációt ír, annak főleg kerülnie kellene az ilyen buta általánosító mondatokat. Társkeresőn is van mindenféle ember. Akár több ezer regisztráltról is beszélhetünk. Mennyivel volt dolgod eddig ennyi emberből? 10? 20? 50? Ennyi defektes emberrel egyszerre simán összefutok a nyílt utcán is, akiknek közük nincs a társkereső oldalakhoz.


Nem vitatom, biztos hogy van elég ember, aki pszichológiai problémák miatt vagy egyéb problémái miatt csak ott tud ismerkedni.


De komoly ember ilyet nem állíthat, hogy nem normális, ott keres magának párt.


Kár hogy a sok boldog házasság, kapcsolat, ami társkereső által jött létre értékes, értelmes emberek között, az senkinél nem merül fel, mint példa. Pedig messze nem ritka.

2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*aki ott keres
2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18


"Mivel nem tudományos disszertációt írok", akartam mondani. Legalább anonim az oldal, és nem derül ki hogy nem tudok írni. :)


Ha az általánosításon vagy fennakadva, mint mondtam nem szeretettem volna külön kitérni a kivételekre.


Nyilván vannak olyan párok, akik társkeresőn jöttek össze. Ezt nem vitatom el az oldalaktól. Egyszerűen az a véleményem, hogy egy társkeresőn a mérleg elég erősen a "nem normális" emberek oldalára billen.

2016. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!