Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedésben nagyon lúzerek emberek megérdemlik, hogy egyedül maradjanak?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett itt NEM azokról az emberekről van szó, akiknek az ismerkedés néhány tere gondot okoz, de igyekszenek változtatni, hanem azokról, akik szinte felemésztik magukat az önsajnáltatással, és lefárasztják a hallgatóságukat is, és soha SEMMIT sem változnak.


Nos akkor...


Szerintem általában igen. Beszélgettem olyan férfiakkal és nőkkel is erről a dologról. Általában a következőket tapasztaltam:


- Egymást hibáztatják. Az ilyen csajok azt mondják, hogy a pasik a hibásak, mert nekik csak a szilikonmellű könnyen kapható nők kellenek. A pasik meg azt mondják, hogy a nőknek csak a bunkó pasik kellenek, tehát mindkét nem kígyót-békát dobál egymásra.


- Nem hajlandóak változtatni, a legkissebb mértékben sem, hanem azt várják, hogy őket úgy ahogy vannak, fogadják el. Pedig bizony egy párkapcsolat abból áll, hogy - noha negmarad alapvetően a személyiségünk, de - alkalmazkodunk a másikhoz. Egy sikertelen csajnak például hiába mondom, hogy vegye kicsit lazábban a figurát, és ne alkalmazkodjon az őskori konzervatív nézetihez, ugyanígy egy sikertelen pasinak is hiába mondom, hogy legyen kicsit vagányabb, szó sem lehet róla. Ezek az emberek arra várnak, hogy majd betoppan az ajtón a szőke herceg/szőke hercegnő és a karjukba omlik, hogy mindig is olyan emberről álmodtak, amilyen ők.


- Az ismerkedésben szerencsétlen pasiknál és nőknél megfigyeltem egyfajta felsőbbrendűséget a férfitársaikkal/nőtársaikkal szemben. A sikertelen nők lek*rvázzák azokat a nőket, akiknek sok pasi udvarol, és flörtölgetnek, ugyanígy azok a sikertelen pasik is lehordják mindennek azokat a pasikat, akikre tapadnak a csajok. Nem értem, mire jó ez. Én ismertem egy olyan pasit, akire tapadtak a csajok, volt, amikor egyszerre több csajjal is járt, de sosem irigykedtem rá, inkább tanácsot kértem tőle, és adott is.


Szóval én elhatároztam, hogy befejezem velük, és ha valamelyik panaszkodni akar nekem, akkor el fogom küldeni, hogy nem kívánok a problémájával foglalkozni. Megérdemlik az egyedüllétet, ezt a mentalitásuknak köszönhetik, többet nem is fogom sajnálni őket.


A kérdésem még az lenne, hogy ti hogyan viszonyultok ezekhez az emberekhez? Ti is elkerülitek őket, vagy tovább próbáltok segíteni nekik?


2015. júl. 27. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem, egyáltalán nem érdemlik meg, de az univerzum nem igazságos, így sajnos egyedül fognak maradni.
2015. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ.

Szerinted könnyű annak, aki rondának született? Ha már egy kép küldése után vissza se írnak, arról nem beszélve, hogy a valóságban szóra sem méltatnak?

2015. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy miért sikertelenek. Pl. ha egy férfi olyan ronda, hogy egy nőnek sem kell, akkor nem érdemli meg, mert nem tehet róla. Ha valaki nem teljesen százas, vagy túl válogatós, akkor már inkább megérdemli.
2015. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Végre egy értelmes kérdés. Az egészen biztos, hogy másokban mindig először veszik észre a hibákat, mintsem magukban. A ronda lányok is álom pasit akarnak, a ronda fiúk meg álom csajt. Ez nagyon ritkán jön össze, az esetek 90%-ban marad a kesergés és a sóvárgás. Aztán, amikor eljön a 30 éves kor, magukba zuhannak vissza és megházasodnak az első szembejövővel, mert képtelenek már tovább eltűrni, hogy ilyen szerencsétlenek.
2015. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#4-es: manapság inkább 40 éves az a kor :)


A 30 évesek még mindig hajtják a partit, a még jobbat, vagy már belefásultak annyira, hogy eszük ágában sincs házasodni


Egy harmincas.

2015. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Darwin szerint ez a természetes szelekció. Ha valaki nem tud alkalmazkodni, az lemorzsolódik, az más kérdés, hogy az alkalmazkodás önkéntes alapú és egyesek azért nem hajlandóak belekényszeríteni magukat olyan sablonokba, amik a személyiségük alapjait köpik szembe. Sokak úgy vannak vele, hogyha nem tudnak úgy párt találni, hogy ne kelljen meghazudtolni saját magukat, akkor ők köszönik szépen, elvannak egyedül is.
2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nos akkor kicsit tovább bontom a dolgot ezekkel az emberekkel kapcsolatban:



1. Válogatósak. Igen, igen ez benne van a pakliban. Ezek az emberek többségében nagyon magasra teszik a lécet.


2. Említettétek azt, hogy valaki ronda. Nos, hiszitek vagy sem, én ezt nem tapasztaltam. Mert mi a ronda? Mondjuk Quasimodo a Notre-Dame-i toronyőr rajzfilmből. Ezek az emberek normálisan néztek ki. Például egy nő esetében ha nem is egy Megan Fox, akkor max átlagos. Inkább arról lehet szó, hogy bebeszélik maguknak, hogy csúnyák, mert nagy az önbizalomhiányuk.


A 6-os válaszolóval egyetértek... igen, természetes szelekció. Az evolúció ma is zajlik, minden ez is benne van a pakliban.

2015. júl. 27. 18:44
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

3-as jól írja.


Vannak tulajdonságok amin lehet változtatni (stílus, ruházkodás, beszélgetés, igények a másik nem részéről, izom, testsúly), és vannak amiken nem lehet (magasság, mellméret, szép arc, alap jellem, például bármilyen jó fej vagy, ha alapból visszahúzódó, nehezen megnyíló típus vagy).


Az emberek maguk döntenek arról, hogy amiben tudnak változtatni, azon változtatnak e, sajnos arról nem dönthetnek, hogy amit készen kaptak azzal mit kezdjenek.


Az egyedül lévőknél mindig az a kérdés, hogy azért nem találnak párt, amin nem tudnak változtatni, vagy azért, amiért tehetnének, csak lusták, gyávák, kényelmesek hozzá.

2015. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a jóképű, izmos, bunkó, kötekedős csávó érdemelné meg, hogy egyedül maradjon, de 10 év börtön és megannyi megalázott, tönkretett emberi élet után is ugyanúgy tapadnak rá a nők, akárhogy bánik velük. És most lehet mondani, hogy olyanok azok a nők is..olyanok, de jobb mint a semmi.
2015. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

"Ezek az emberek normálisan néztek ki. Például egy nő esetében ha nem is egy Megan Fox, akkor max átlagos. Inkább arról lehet szó, hogy bebeszélik maguknak, hogy csúnyák, mert nagy az önbizalomhiányuk."

Nem kell ahhoz olyan nagyon rondának lenni. A nők egyre jobban válogatnak külsőre. Ha a legrondább 20-30%-ba beletartozol, az már elég, hogy soha ne legyen nőd.

2015. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!