Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan erjem el, hogy ne...

Hogyan erjem el, hogy ne legyenek erzeseim, ne erdekeljen senki velemenye?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam szerelmes, de soha nem viszonoztak, mindig meg volt bantva, boldogtalan voltam, es mai napig eddig 1x sem voltam igazan boldog.

Sokszor szeretnek hetkoznap is dogos lenni(ami neha mar surolja kicsit a provokativ kategoriat), de egyszeruen nem megy, tartok tole, hogy mit mondanak masok...

22L


2016. jan. 6. 16:45
 1/2 ABORG válasza:

kb 25-26 eves korara eri el az emberi agy ezt a kepesseget, lesznek erzeseid meg fogsz torodni masok velemenyevel de az erzeseidet megtanulod hasznalni hogy ne forduljanak ellened, a masok velemenyet meg tudat alatt megtudod majd kulomboztetni hogy erdemes-e ra hallgatni vagy csak az idomet huzza.


28F

2016. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

1#. Te komolyan gondoltad amit leírtál? De komolyan?

Realizációval. Nem kór, nem agyi szint és egyéb badarságfüggő. Tudatos énednek felül kell kerekednie ok számító ok nélkül keletkező érzelmeiden. Amikor végeredményként nem találsz okot, érzelmek is elmúlnak.

Ha kell segítség akár példákkal, írj nyugodtan.

2016. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!