Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti nem vagytok szégyen...

Lányok! Ti nem vagytok szégyenlősek fürdőruhában?

Figyelt kérdés

Holnap úsznom kell, és valamiért még a gondolat is elborzaszt, hogy szinte alig lesz rajtam ruha.

Ilyesmi a fürdőruhám:

[link]



2016. febr. 1. 18:45
 1/10 anonim válasza:
67%

én se szeretek fürdőruhában lenni nekem se tetszi ha csak egy fürdőruha van rajtam. én is úszok, és kibirom, de azért néha elfutnék!

Próbáld meg nem aggasztani magad ezzel! Oda mész az uszodába azt úszol, ne törődj mással csak az úszásal

2016. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy egyedül, engem is :) Nekem is hasonló a fürdőruhám, de kényelmetlenül érzem magam benne.
2016. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem.
2016. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem :)
2016. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lennék? Uszodában mindenkin ennyi a ruha. Mit kéne szégyellni, hogy van lábam, karom? Mert az látszik ki.
2016. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

miért kell úsznod? :O


én a furdőruhában kényelmetlenebb érzem magam mint bikiniben :D

de z előző nyáron a bikinire mindig felvettem egy ruhát/rövidnadrágot+pólót, még a strandon is :D

2016. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos kötelező.

Ha belegondoltok, tényleg alig takar valami.

2016. febr. 1. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is utálom a fürdőruhát. Persze egyrészt szégyenlős vagyok benne másrészt viszont van egy nagy anyajegy a hátamon ami miatt még jobban utálom a fürdőruhát.
2016. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Na, ezért is gyűlöletes dolog a kötelező úszás. Van éppen elég baja a testével egy kamasznak, erre rákényszerítik, hogy mutogassa azt, amit takarni szeretne. Ezért is találtam ki annak idején mindenféle ócska kifogást, hogy éppen miért nincs lehetőségem úszni.
2016. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-el egyetertek. A kotelezo uszast betiltanam. Csak az erzeketlen szociopatak gondoljak ugy, hogy ez mindenkinek jo. Minimum engednek valasztani valami mast. Siman ki lehetne talalni mas sportot, ami egyszerubb es olcsobb is.
2021. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!