Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szégyenlősek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szégyenlősek fehérneműben mikor fürdőruhában ugyanúgy látni mindent?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 18. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is nagyon szeretném tudni...
2011. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:
84%

hát a fürdőrucit azért veszi fel hogy mutogassa magát. a fehérnemű mert egy intimebbnek számító dolog szerintem. de tényleg jópofa kérdés:)

23f

2011. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
miért kerestek logikát a női gondolkodásban?
2011. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert nők...
2011. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik barátnőm mondta egyszer, hogy "I'm a woman, nothing I say has logic." Nagy igazság. :)
2011. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én fürdőruhában is szégyenlős vagyok, de ha nem lát senki meztelenül napozok. :$
2011. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert én például fehérneműben csak a párom előtt szoktam flangálni, vagy barátnők előtt. Ez intimebb dolog sokkal. Ezt azért ti férfiak sem vitathatjátok, és talán ha elgondolkodtok kicsit, felfogjátok. Nem túl bonyolult.


De igen, végre egy jópofa kérdés:)

2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért, amiért a fiúk szégyenlősek szívecskés ,pöttyös,vagy ódivatú alsógatyában és a strandon sem ebben mutogatják magukat.
2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi elfogadottság. A strandon mindenki fürdőruhában van, így komfort érzetet kelt, hogy ő is abban lehet.


Ellenben fehérneműben csak intim helyzetekben látni őket, szex előtt/után, öltözés közben. Nos, ha ilyen esetekben valaki olyan látja őket akinek nem kéne, az szégyen érzetet kelt sokakban, és az "intim szférájuk megsértésének" fogják fel.

2011. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Jogos a kérdés.

A legjobb az egyébként, hogy egy mai, vizes, feszes és vékony anyagú fürdőruha sokkal többet megmutat, mint egy fehérnemű! :)

2011. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!