Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők/lányok! Ti nem vagytok...

Nők/lányok! Ti nem vagytok szégyenlősek a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Nyilván, értem, hogy kellemetlen, de ezt Ti hogy bírjátok ki? Adtok tanácsot?

2016. febr. 4. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Én nem szégyellős lennék, hanem fóbiás. Közelébe se megyek ilyesminek.
2016. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem, tudom hogy orvos, és orvosi szemmel néz rám.
2016. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Én kétszer voltam, az olyan élmény volt, hogy azt mondom kirohadhat a micsodám, de többé nem megyek ilyen helyre. Megalázó, a doki is beszólt mindkétszer, mert nem megfelelő pózban volt a seggem vagy mi... franc tudja. Kínos volt, fájdalmas és értelmetlen is.
2016. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem, pedig alapvetően szégyenlős vagyok, de orvosok előtt nem. Keresni kell egy jó nőgyógyászt és akkor nem fog semmi kellemetlen élmény érni.
2016. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
sok múlik az orvoson. volt olyan aki nagyon bunkó volt és nem szívesen engedtem, hogy megvizsgáljon. ő hozzá nem is jártam sokáig. de egyébként nem okoz gondot. azt a pár percet ki lehet bírni. egyébként hosszabb pólóban megyek és amíg várakozok, hogy felülhessek a székbe, addig se vagyok pucéran. mentálisan meg próbálok elvonatkoztatni a helyzettől. a normálisabb dokiknál kb ezer örömmel fekszek a kezeik alá.
2016. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
alap, hogy utánatájékozódunk előtte az orvosnak, én is rossz tapasztalat után mentem magánrendelésre olyan dokihoz, akiről jót hallottam. így se a kedvenc elfoglaltságom, de kibírható. és nő az orvos, így is könnyebb.
2016. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Orvostól függ, vannak nagyon gáz orvosok, akik oda nem illő dolgokat mondanak, vagy akik nem megfelelően bánnak a beteggel, esetleg visszaélnek a helyzetükkel, viszont jó orvosnál nem kell izgulni. Keresni kell egy normálisat és ahhoz ragaszkodni.
2016. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én ezt mind értem, és köszönöm a válaszaitokat, de (ha férfi), hiába orvos, attól még férfi szemmel néz rád, nem?

Vagy csak én komplikálom túl?

2016. febr. 4. 18:16
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Te komplikálod túl. Az az ember több száz puncit látott már, neki ez a munkája.

Te rágerjedsz minden farokra amit látsz? Gondolom nem....

2016. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
túl komplikálod. egyébként ha megnéz úgy, hogy hmm de jó csaj, de nem nyilvánítja ki, akkor is mindegy. gondoljon amit akar. a lényeg, hogy tisztességesen végezze el a dolgát és bánjon a betegével ember módjára.
2016. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!