Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, mi volt a legijesztőb...

Emberek, mi volt a legijesztőbb filmbeli jelenet számotokra, amely rátok hozta a frászt gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Nekem ez:

[link]


2016. febr. 8. 23:39
1 2 3
 11/24 TR75 ***** válasza:

Az Androméda törzsből az a rész, amikor a tudósok bemennek a városkába, ahol mindenki halott, és amikor az egyik halott férfi csuklóját megvágják, piros por hullik ki vér helyett.

Lehettem vagy 7-8 éves, amikor a tévében bemutatták egy vasárnap este. Igazi sokk volt.

De a mai napig megborzongok, ha azt a jelenetet látom, amikor a repülőgép pilótája a város fölött és a képeken mindenhol hullák vannak.

2016. febr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok most, kb 5-6 éves lehettem, mikor láttam. De lehet, inkább 4. Fogalmam sincs, miről szólt a film, ez az egy jelentet maradt meg. Pár ember (talán orvosok) néztek egy lányról egy felvételt. A videó ilyen barnás árnyalatos lehetett, úgy emlékszem. A lány kedvesen mosolygott rajta és sétált, egyik másodpercről a másikra meg eltorzult az arca és ilyen furcsa hangot adott ki.

Fogalmam sincs, milyen film lehetett... :D

2016. febr. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

2 nagyon meghatározó volt, amitől féltem, az egyiket nem tudom, hogy mi volt, de mai napig keresem, hátha itt eszébe jut valakinek :)


Egy sorozat, olyan aminek minden része 1-1 más történet.

Űrhajósok otthon ébrednek, majd kiderül, hogy nem otthon vannak, hanem valamiféle lények fogjul ejtették őket és a tudatukat manipulálják, nincs a végén lezárva a sztori és úgy van vége, hogy nincs menekvés... Ez volt az első hatalmas sokk nekem egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni, 95-97 körül láthattam... Azóta sem tudom, mi volt, csak, hogy egy ilyen sorozat.


A másik a világ leggagyibb dolga, a végtelen történetből Gmork vagy hogy hívják, néha még ma is beleborzongok, ha egy sötét sikátor mellett megyek el, nehogy ott várjon rám :D

30/f

2016. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hú hát nekem is Zelda a kedvencek temetőjéből mikor ilyen görnyedve ott áll a szobában...:D

Kiskoromban az átok.

Most nemrég a Shutter(nem az amerikai verzió)mikor a szellem csaj felbukkan a kocsijuk ablakánál,pedig annál a jelenetnél számítani lehet erre,de mégis,annál megijedtem rendesen.

2016. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Gonosz halott úgy egészében, illetve bizonyos X-akták epizódok.
2016. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Az egyiket nagyon régen láttam. Ha jól emlékszem kosárlabdacsapatról szólt, lezuhant a repülőjük egy hegyen. A meghalt, megfagyott társaik húsát ették.

A másik az Everest című film volt, Az is igaz történet, mikor az egyik mászónak lefagyott mindkét keze, és az arcának egy része.

2016. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2016. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Medvékről szólt, nem tudom pontosan mi volt, azt se tudom hány éves voltam, 5 körül.

A moziban voltunk, semmi nem rémlik mit csináltak a medvék, de nagyon megijedtem tőle és ki kellett jönnünk.

Gondolom nem valami horror volt, arra csak nem vittek volna be, lehet csak valami támadó medve, sérült medve, simán nagy félelmetes medve természetfilmben...

2016. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez se rossz:

[link]

2016. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Egy sorozat, olyan aminek minden része 1-1 más történet.

Űrhajósok otthon ébrednek, majd kiderül, hogy nem otthon vannak, hanem valamiféle lények fogjul ejtették őket és a tudatukat manipulálják, nincs a végén lezárva a sztori és úgy van vége, hogy nincs menekvés... Ez volt az első hatalmas sokk nekem egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni, 95-97 körül láthattam... Azóta sem tudom, mi volt, csak, hogy egy ilyen sorozat."


Ez, kérlek szépen, a Végtelen határok egyik epizódja 1997-ből:

[link]


Én is fostam tőle, bár attól jobban, amelyikben Brent Spiner is szerepelt, az is földönkívülis.


Gyerekkoromban a Narniából a fauntól féltem piszkosul (ez nem a legutóbbi mozifilm, azt már felnőttként láttam, hanem egy sorozat. De felnőttként a filmről is az ugrott be, hogy a sorozatbeli fauntól féltem :D)

2016. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!