Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallottatok már ilyenről?

Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés

A barátom bárhol van és hűtőt lát, mindig kinyitja, belenéz. Azt mondja nem tudja miért, de úgy érzi ki kell nyitnia :D

Esetleg valaki hasonló szokással?


2016. febr. 9. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szokás, függés.


A barátod valamiért rá van kattanva a hűtőkre, ez valószínűleg a kaja miatt van, ill. esetleg a "neki milyen van, mit eszik" irigysége miatt - nem azért, mert a hűtő dizájnját akarja tanulmányozni belülről. :)

2016. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik "haverom" volt ilyen, ő minden szekrényt vagy kinyitható dolgot átvizsgált akármilyen idegen helyen volt is, 2x járt nálunk, többet nem jöhetett a kis kötsög rászólni se lehetett:D
2016. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem teszem meg, mert nem akarok tahó lenni, de engem is furcsa kiváncsisággal tölt el mások hűtője, hogy vajon mit tarthat benne :D
2016. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: figy, csak így 4 szemközt mondom el, mert megbízom benned, nem is gondolnád, de kaját tartanak benne, Vágod? Tudom, tudom...nekem is nehezemre esett elfogadni, de idővel menni fog kitartás
2016. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kaja elég tág fogalom, van pár fajta :D
2016. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5#. ha nálunk kinyitnád a hűtőt és beletúrnál a karácsonyi maradék töltött káposztába, amin érlelem a nemes penészt, akkor feldarabollak és beraknálak mellé...:D
2016. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint már írtam, "Én nem teszem meg, mert nem akarok tahó lenni..."

:D

2016. febr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!