Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megdöbbentő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megdöbbentő, ha egy férfi 30 évesen veszti el a szüzességét, akkor csókolózik először, érint meg lányt, vagy hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 01:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem megdöbbentő....van akinek ennyi időbe telik. Sok oka lehet.
2015. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát eléggé az. Eddig mit csinált? Ha annyira nincs sikere a nőknél akkor miért nem járt prostihoz? Én 21 éves koromig hittem a csodában, hogy majd találok olyan lányt akivel boldog lehetek mint a mesékben stb stb, aztán rájöttem, hogy ez a valóság. Elmentem egy prostihoz és eszméletlen jó élmény volt vele. Azóta folyamatosan eljárok prostikhoz, elvégre nekem is vannak szükségleteim. Nem fogok szűz fiúcskát játszani. 23/F
2015. szept. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kezdeményezés hiányát jelölném meg fő oknak, második helyen foglal helyet az önbizalomhiány, szintén dobogós helyezést ér el a rossz tapasztalatok, de ez az előbbivel ok-okozati viszonyban áll.
2015. szept. 17. 01:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, akárki akármit mond. Csomó bepótolni valója van... normális korabeli nőnek nem kellene.
2015. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csoda bazzzzzz+ hogy ennyi idő után megjött az esze! Addig mégis mi a fészkes fenét csinált???
2015. szept. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem volt elégedett magával, amiből adódóan kezdeményezni sem mert, a félénkség is belejátszott a dologba. Egy tíz évvel fiatalabb lánynak még nem igazán jelentett problémát.
2015. szept. 17. 10:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bőven 30 év felettiként sajnos én is ebben a helyzetben vagyok. Nálam is a félénkség és a visszahúzódó természetem ennek az oka. Az a helyzet, és ezt nyilván saját tapasztalatból írom, hogy erre a problémára szerintem nem lehet logikus és okos, hasznos tanácsokat adni, mert akik nem ilyenek, - márpedig az emberek nagy része nem ilyen, - azok nem tudják, hogy milyen ez az egész.

Hogy prostituálthoz miért nem megyek, hát pont a tulajdonságaim miatt nem merem őket felhívni sem. A másik dolog pedig az, hogy nagyon zavarna, hogy csak a pénzemért csinálná, ez pedig elvenné a hangulatomat, még ha teszem azt, sikerülne is ellazulnom.

Pedig tudom, hogy sajnos nincsen más lehetőségem arra, hogy valamilyen formában nőhöz jussak. Hát, szörnyű ez a kiszolgáltatottság, olyan ez, mint a munkahelyek.

2015. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez így nem felel meg a valóságnak. Ha nekem lett 30 évesen, akkor Neked is lehet, lesz is idősebb korodban. Nem én kezdeményeztem akkor, hanem a barátnőm.
2015. szept. 19. 23:23
 9/16 anonim ***** válasza:
A másik meg az, amit elfelejtettem leírni, hogy ennek az állapotnak sok oka lehet, és nem is csak egy emberen múlik. Vannak például olyanok, akiknek nincsen szerencséjük a nőkkel, még ha nem is félénkek.
2015. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most olvastam el. És hol kezdeményezett?
2015. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!