Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek egy...

Hogyan jellemeznétek egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Fiatalon férjhez ment, lett 2 gyermek. A férje jó apa, becsületes dolgos ember. Megcsalta rengetegszer, majd mielőtt elváltak sokszor kihozta a férfiből az állatot, meg is verette magát vele mert úgy beszélt vele mint egy utolsó patkánnyal. Aztán összejött egy nála 8 évvel fiatalabb sráccal, tőle is lett 2 gyermek, őt is megcsalta nagyon sokszor és belőle is kihozta a rossz oldalát. Ő is megverte kékre zöldre párszor a 13 év alatt. Mindkét pasinak egyébként mindent próbált megadni úgy értem főzött mosott takarított, de még a kávét és a levest is eléjük tette, még szedniük se kellett a tányérból. Utána persze el mártírkodta magát és ment a sajnáltatás hogy ő mennyit gürizik stb.. (holott senki se kérte).
2016. febr. 10. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Jellemtelen szajha..
2016. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"A férje jó ember. Mmielőtt elváltak sokszor kihozta a férfiből az állatot, meg is verette magát vele"


Na, ez a két kitétel már ellentmond egymásnak, egy olyan férj, aki megveri a feleségét, az minden, csak nem jó ember.


Ezt a nöt meg hülyének lehet csak nevezni, ah eltörte két élettárstól is, hogy kékre-zöldre verjék öt, és emellett még kiszolgálta öket.

2016. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
nő vagyok és régen sose mondtam volna ezt de ismerek egy lányt és tényleg vannak nők akik igénylik hogy jól megverjék mert olyan ostobák hogy tényleg kiprovokálják.. amíg nem ismertem ezt a lányt el nem tudtam volna ilyet képzelni :D
2016. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy mondom, hogy alapból jó tag. Vicces, imádja a gyerekeit és ez, hogy megverte csak 1x fordult elő de hosszan idegelte a nő. Úgymond kiprovokálta. Persze nem kéne verekedni dehát na..
2016. febr. 10. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Minden szappanoperának egy ilyen a főszereplője.
2016. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Áldozat. Nem a férjéé, hanem a szüleié. Tudat alatt azt másolja le, amit vele és egymással tettek a szülei.
2016. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy szegény nő, aki a " lovagias " férfiak áldozata lett... Èn is megcsalnék egy olyan "férfit " , aki ver és elnyom... A gyerekek helyébe meg magasról tojnék az ilyen " jó apákra", ha fiú lennék meg el is beszélgetnék vele ha elérném a 18-20 éves kor...
2016. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7esnek: Előbb csalta meg aztán kapta a verést.
2016. febr. 10. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
akármit csinál az sem jogosít fel senkire az hogy megüssön egy másik embert.. nem állatok vagyunk ez a 21. század
2016. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nő egy felelőtlen ribi,és kifogott 2 állatot.
2016. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!