Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Loptál már életedben? Ha...

Loptál már életedben? Ha igen, mit? Megbántad?

Figyelt kérdés
Legyen szó akármiről. Szülők pénztárcájából, osztálytárs tolltartójából, munkahelyről, boltból stb.

2016. febr. 10. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
több millió forintot, először kicsit bántam de már rég külföldön élek és süttetem a hasam belőle azóta meg be is fektettem most már szívesebben sírok a tengerparton ha néha eszembe jut ;)
2016. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Donald kacsás rágót
2016. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy pár fülbevalót, még tiniként. Utáltam hordani a lelkiismeretfurdalás miatt, ki is dobtam később.
2016. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hat a szuleimtol "loptam" 2000 forintot,mert a baratnoimmel mentunk plazazni es pont annyi kellett meg egy cipore.De en szepen a sporolt penzembol vissza rakosgattam
2016. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy poharat egy kocsmából. Akkor bántam egy kicsit, de azóta is érdekes emlék.
2016. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Allycica222 válasza:
100%
A büféből egy milka csokit amikor megettem a barátaimmal akkor jó volt de utána eléggé lelkiismeret furdalásom van
2016. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet:) Érdekelt, drága volt és vékony, de nem is bántam meg:( Na mondjuk most, hogy leírtam kicsit szégyellem magam.
2016. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

Régen unokatesómék faluban laktak és volt a liget mellett egy szántóföld és onnan loptunk kukoricát elég sokszor :D

Mondjuk voltunk 12-15 évesek.



Nem tudom ez mennyire számít lopásnak.De leírom,bár nem volt tudatos.

Az pár hete volt.


Egyik barátnőmmel vásároltunk a coopba,mert főzni akart.

Én rakosgatom be e szatyorba a dolgokat.Majd fent ahogy pakolunk ki, látom ott volt egy leveles meggyes tészta. Barátnőm mi ilyet nem is vettünk,hogy kerül ide? Mondom akkor bepakoltam,mert rögtön a kövi vásárlónak a dolgait oda tolták hozzánk én meg azt hittem hirtelen,hogy popsi törlő,amit barátnőm is szokott venni :D :D



23/L

2016. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hét éves voltam egy kb. 100 forint értékű autós kártyát egy falusi kisboltból, mert nem kaphattam volna meg, aztán játszottam vele egy-két napig de én is végül lelkiismeret furdalás miatt odaadtam az egyik iskolatársamnak.
2016. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, életemben 3-szor.

Mindháromszor elsőben. Először oszttársam kis kabala nyúl műanyag figuráját.

Akkor nem bántam, kicsi voltam. De később megbántam, mire visszacsempésztem volna elhagytam.

Aztán egy iskolai bolhapiacon egy karácsonyi díszt zsebrevágtam, de visszacsempésztem.

Meg egyszer egy padtarsam tollát.

Azt is visszacsempésztem, igaz egy kicsit megrepedt.

Megbántam, megfogadtam soha többé, azóta sem.

Ha valakinek kiesik 100 ft a zsebéből, inkább rászólok, nem tenném el.

Azóta rájöttem, hogy a becsületem nem pár száz/ezer forintot ér.

2016. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!