Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt-e az életedben olyan...

Volt-e az életedben olyan dolog amit ma már nem tennél meg vagy máskép csinálnád, esetleg megbántad?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Meg nem bántam semmit, és nem is változtatnék rajta, mert különben nem lennék az, aki most vagyok.

De ha most lennék abban a helyzetben, a mostani eszemmel, akkor a fiam apját kb. 2 randi után elzavartam volna, mert már akkor észre kellett volna vennem, hogy ez az ember nem normális, zsarnok és paranoiás. Sajnos ezt akkor nem vettem észre. De visszamenőleg nem változtatnék, hiszen akkor nem lenne ez a szép, tünemény kisfiam.

2009. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen van az előző barátommal csak szánalomból jártam:S

De végül szakítottam vele és neki ez egy nagy pofára esés volt! Nagyon sajnáltam és nagyon megbántam most már nem játszanék igy senkivel:(

2009. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen sajnos volt.Kiskoromban sok rosszat csináltam a nővéremmel/-nek.Pl.:beleharaptam a lábujjába és a lapockájába fürdéskor,tépkedtem a haját stb...Ezek után nem olyan fura,hogy nem szeret...Megbántam,és ha újrakezdhetném nem tennék ilyeneket...De erre nincs lehetőség...azóta hiába magyarázom,és próbálom bebizonyítani nem hiszi el,hogy szeretem..és most lesz 18éves(23-án.) elmegy egyetemre alig fogunk találkozni és nem tudom mit csináljak...Én tényleg szeretem,de tanácstalan vagyok..:s

14/L

na és te kedves kérdező?

2009. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Van. A volt barátomat nem hagytam volna olyan könnyen elmenni. Ha újrakezdhetném, biztos, hogy többet küzdenék érte, és nem törődnék bele a döntésébe egyszerre. Meggyőzném róla, hogy működhetett volna a kapcsolatunk a távolság ellenére is. De ahogy mondani szokták jobb későn, mint soha. Úgyhogy most megpróbálom helyrehozni ezt a hibámat:)
2009. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mai fejjel már másként csinálnák sok mindent pl:elmennék tanulni egy festőnőhöz ahova hívtak de nem mentem mert inkább férjhez mentem 18évesen amit szintén nem tennék meg mégegyszer,anyukámat soha nem bántanám meg és még sok apró dolog amit másképp vagy egyáltalán nem csinálnék.
2009. ápr. 11. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha most kéne leélnem az életemet megint, születésemtől eddig, akkor sok mindent máshogy csináltam volna. De így, mivel tudom, h nincs lehetőségem sem időutazásra, sem egyéb módon a hibáim javítására, azt mondom: nincs semmi.

Ugyanis ha ezeket a hibákat nem követtem volna el,akkor elkövettem volna másokat.

Senki sem tökéletes.

Viszont sok olyan dolog van, ami bánt, de bocsánatot kérni értük sosem késő. (23/L)

2009. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tartom azt, hogy ha valamit máshogy csináltam volna az életembe, akkor most nem ilyen lennék, mint most, és én így vagyok én, ahogy vagyok----szóval az ember cselekedetei formálják a jellemét.

Ennek tudatában nem akarnék változtatni semmin, mert nem tudom, hogy azt a "másik nőt" is elfogadnám-e önmagamként.


Egyébként persze:

- pályaválasztás (diplomás ápoló vagyok, szívtam 4 évet a fősulin, és napi 12 órán át sz@rtpucolok kevesebbért, mint egy betanított munkás a gyárban)

- esküvő (később mennék férjhez)

- anno 16 évesen volt egy haverom, akivel leléphettem volna innen, de nem tettem, kipróbálnám, milyen lett volna...

2009. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lenne olyan, amit másként csinálnék az életben, de azon gondolodom, hogy akkor sem változtatnám meg, ha meg tudnám, mert akkor a mostani életem is teljesen más lenne. Mivel most nagyon jó az életem, lehet, hogy sokkal rosszabb lenne, ha más döntéseket hoztam volna. Szóval inkább azt mondom, hogy semmit sem változtatnék meg.
2009. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!