Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a legnagyobb bűnöd az...

Melyik a legnagyobb bűnöd az életedben? Megbántad? Tudja más is?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Hogy megszülettem...(persze lehet van más is, csak nem jut eszembe.:S) Amugy meg, hogy hazudok a szüleimnek, és hogy vagdostam magam egy ideig.:(
2008. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos van olyan, de kinek nincs (az hazudik). Igen megbántam. Elmondani, ha eskü alatt nem tettem gondolod neked elmondom?
2008. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is van mindenkinek,aki azt mondja,hogy nincs az hazudik.Szerintem mindenki megba´nja vagy azonnal,vagy bizonyos idön belül,és megtartja magának.

Vagy csak anak mondja el,akiben 1000%-osan megbízik.Másnak,neked sem,az életben sem ondaná el.

2008. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem is mindenkinek van... nekem is. meg is bántam. de soha, senkinek nem mondanám el...!!! még annak sem, akiben azt hiszem a legjobban bízom, mert már jártam pórul bizalommal... :(
2008. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem már olyat amire azt hittem, hogy megbántam... Később rájöttem h semmit nem bántam meg mert így lettem az aki most vagyok!
2008. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
1. Élve jöttem világra 2. Vagdosom magam 3. Meg még jópár dolog, de azokat nem mondom el... Van amit megbántam, van amit azóta sem bánok...
2008. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

az volna ha most itt leírnám neked.és igen,megbánnám...

tudná aki olvasná!!talán az is akiről szól.úgyhogy bocsi,megtartom magamnak...

2008. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég keményen vagdosom magam (nem vagyok emos barom!).Sokszor megbántom a barátomat,és kiidegelem(de ő is!).Néha bolhából csinálok elefántot,és hogy minden xaron megsértődöm.Mégis életem leges-leges-leges legnagyobb marhaságom az volt,amikor megbíztam egy Betlehem Lilla nevű utólsó kis féregben!Elárulta minden titkomat mindenkinek!Még apumnak,és a barátnőjének is!(a kiscsaj apum barátnőjének a lánya...)Kb.ennyi :)
2008. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő, hogy milyen sokan vagdossák magukat... :S (a 6. válaszadó.)
2008. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
80%
abortusz. tudja más is.
2008. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!