Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Édasapám rákos, sajnos kb.6...

Édasapám rákos, sajnos kb.6 hónapot jósolnak neki. A munkámhoz szügségem lenne jogositványra! Halasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj nekem :(

Nem tudom hogy tudnék e így tanulni... Most vagy valamikor a halála után??

Félre lehet egyáltalán tenni tanulás közben az érzelmeket?



2016. febr. 11. 21:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az iskola elvégzése kb 3-hónap.
2016. febr. 11. 21:44
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán édesapádnak örömére szolgálna, ha megmutatod neki a jogsidat.
2016. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen örűlne!

De nem fogom megbànni,hogy a tanulásra forditott időt?

Tud az ember ilyen helyzetben figyelni?

2016. febr. 11. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Változtasd meg apud étrendjét, és túléli a neki 6 hónapot ígérő orvosát. Sok-sok nyers zöldség, és kidobálni a francba a bolti vackokat. És főleg kemóra nem menni!
2016. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem gyógyítjátok meg?

Nincs pénz c vitaminra?

Miért fáj egy halál?

Ha születni fog gyereked az is megvisel majd?

2016. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vesz el annyira sok időt, csináld meg. De a többi időben legyél vele, amennyir csak tudsz. Elég emberfüggő. Én apukám halála után tudtam kicsit tanulni, bár nehéz volt, de voltak vizsgáim amiket nem mondhattam le
2016. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lencsefőzelék ***** válasza:
42%

4-es jókat ír, de nem csak az étrendjét, az életmódját is meg kell változtatnia, már ha meg akar gyógyulni. Cukrot, húst, tejet, tejtermékeket kerülni, sok zöldség, hüvelyesek, olajos magvak, gyümölcsök, és ami fontos: az államilag támogatott, népirtó kemoterápiát és sugárkezelést nem engedni. Több igazi gyógymód is létezik, pl. Gerson-terápia, B17-vitamin kúra, C-vitamin megadózis (intravénásan), vagy:

[link]

[link]


(A szükség pedig k-val van.)

2016. febr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha 6 hónapot jósolnak az orvosok,akkor szerintem minimum 8-10 hónapja van hátra.

Jól mondják itt előttem,életmód váltással, étrend változtatással lehet elérni eredményt.

Meghosszabbítani a hátralevő idejét mindenképp, de hallottunk már teljes gyógyulásról is,és ebben kell bízni,soha nem feladni!

Jogosítvány?

Csináld.

Ezzel nem azt akarom mondani, annyira fontos lenne,de addig is valamivel lekötöd a gondolataidat.

Apukád biztosan örülne,ha még láthatná életében azt a jogsit.

Bármilyen nehéz,kegyetlen az élet,de nem áll meg.

Sok erőt kívánok mindkettőtöknek!:)

2016. febr. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az első hónapokban még fogsz tudni tanulni, de sajos ahogy az idő halad neked is egyre rosszabb lesz. figyelemelterelésre jó. az előttem válaszolónak igaza van, az élet megy tovább még ha nehéz is elfogadni.
2016. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
biztos nagoyn örülne ha látná hogy éled az életed , és van jogsid.
2016. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!