Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, hogy ne...

Mit kéne tennem, hogy ne bénázzak a kiszemelt közelében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval, aki tetszik nekem, azzal nagyon sokszor összefutok, évfolyamtársak vagyunk. Sokszor van úgy, hogy váratlanul megszólít valami olyannal, amire nem igazán vagyok felkészülve, vagy csak egyszerűen dumálgatunk. Na, akkor olyan zavarban vagyok, hogy hülyeségeket beszélek, elesek a saját lábamban, olyanokat teszek, amiket nem kellett volna... mit kéne tennem, hogy ne bénázzak ennyit?



2016. febr. 12. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Ha a "kiszemeltnek" bejössz, azt nem fogja érdekelni, hogy mennyit bénázol! :)
2016. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem. :)
2016. febr. 12. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár ezek nem számítanak, nem véletlen dumálgat veled, stb.

De ha megakarod szüntetni, realizáld magát helyzetet s tudd, rendes lét jobb, nyugtasd meg magad tényekkel s e realizációt gyakorold.

De helyedben inkább csak nem érdekelne és rákérdeznék közelebbi ismeretség kialakítására.

2016. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2016. febr. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!