Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérte? Ti mit tettetek volna?

Megérte? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Na sziasztok :)


15 éves mindenki, akiről most itt szó van ;)


Mondjuk azt, hogy van egy A meg egy B lány. Mind a 2-vel nagyon jóba voltam, bár az A val picit jobban. A-val néha több dolgot is megbeszélünk, volt, hogy személyes dolgokat is( lényegtelen ). Ekkor egy nap A engem nagyon kihasznált. B volt az egyetlen lány, aki mellém állt mindig. Aztán az A csajnak ez nem tetszett. 2 Fiúval járkált mindig. Engem mindig "csúfoltak", hogy milyen is kihasználhat sz@r vagyok. 1 hónapig tűrtem. Aztán jött a baj. A meg a 2 fiú odament B-hez és mondták neki, hogy jobb lesz, ha abbahagyja azt, hogy engem véd meg mellém áll, mert baj lesz. B egyértelműen nem hagyta magát, de kapott cserébe 2 pofont. Aznap délután irt nekem, hogy nagy gáz van. Mondtam , hogy jöjjön hozzám és megbeszéljük. Sirva jött hozzám és láttam, hogy takargatja az arcát a hajával. Amikor megláttam a pofon nyomot, elveszettem az önuralmamat. Másnap nem vittem semmi iskola cuccot, mert tudtam, hogy amit tenni fogok csak egyszer történik meg velem, de akkor adjuk meg a módját. Mondjuk azt, hogy megszorongattam őket szépen. Az igazgatóval megbeszéltem mi történt, amire csak ennyit felelt: "Meglátjuk, hogy el-e tudjuk simitani a dolgokat". ( jófej igazgató amúgy :D)

Eddig még nem jött semmilyen "feljelentés" vagy ilyesmi, de számitok rá.

Mostmár az A-t meg a 2 Fiút szinte nem is látom, de ha igen, akkor nagyon nagy távolságot tartanak.


Szerintetek megérte "megszorongatni" őket? Még akkor is, ha ebből még a későbbiekben nagy baj lesz? Nekem B sokat jelent, mert ő az egyetlen, akivel mindent megtudok beszélni és aki mellém állt. Csak barátok vagyunk és én csak az maradok, mert nekem a barátság fontosabb, mint valami holmi kapcsolat.

Ti mit tettetek volna ilyenkor? Hülye lettem volna?


2016. febr. 12. 23:09
 1/7 Clark Kent.. ***** válasza:
100%
Legyen egy C is.
2016. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak még férfiak!


Köszönöm, hogy visszaadtad a 15 éves korosztályba vetett hitem. Azt hittem már te válaszként megmondod az igazgatónak vagy megütöd A-t.

2v1 be nyertél, szép teljesítmény, büszke lehetsz. Szerencsére mindenkiben megvan még az a moralitás, hogy ha férfi megüt egy nőt, aztán őt megüti egy férfi annál mi sem természetesebb.

2016. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem hinném, hogy pont ezek a suhancok jelentenének fel, szóval nyugi.. és egyébként szerintem jól tetted, vannak akiket csak így lehet leállítani, legalább tudják hol a helyük.
2016. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az hogy 2v1 be nyertem, nem volt valami nehéz. (Bocs, ha beképzelt vagyok.)

Mindenkiben benne lakozik a pszihopata. Ha az egyszer előtör, akkor gáz van. Amikor feléjük mentem idegesen, azt sem tudták hirtelen, hogy hányadikán van elseje, mert pont hogy ezt nem várták volna el tőlem.

2016. febr. 12. 23:24
 5/7 Clark Kent.. ***** válasza:

Most nem azért, de A-B jelzés helyett használhattál volna művészi fedőneveket is.


Az írásod így kb olyan, mint egy fizikai egyenlet.

2016. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi értelme van panaszkodni, hogy A-B, ha a kérdés teljesen érthető volt? :D


Oda képelsz simán egy nevet. A=Angélika B=Bea.

2016. febr. 12. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam volna. :D Szép volt! :) Így kell!
2016. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!