Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt "sírnak": mit tettete...

Akik itt "sírnak": mit tettetek azért hogy jobb legyen az életetek?

Figyelt kérdés
Sokan mondják itt, hogy nincs nőm, nem volt nem is lesz. Szerencsétlen vagyok, mit tegyek? Vagy akik a gazdagokat -sőt azokat is, akik nem akarnak csórók maradni- szidják miért teszik, mit tettetek azért, hogy jobb legyen? Aki itt kérdezett az fogadta-e már meg az itteniek tanácsát? Van-e akinek jobb lett az élete az elmúlt néhány évben és kesergőből ha nem is boldog, de jobb életet élő ember lett?

2015. szept. 25. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvégeztem egy nagyon kemény egyetemet, jó állásom van, jól keresek, normálisan, igényesen öltözködöm, járok társaságba, sportolok stb.


És semmi nem változott.

2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Dolgoztam és vásároltam magamnak új arcot. Most már van barátnőm. Nem sírni kell, hanem új testet, fejet, arcot venni magadnak. Mert elhatározással és kemény munkával mindent el lehet érni. Ezt mondták a gyakorikérdéseken is.
2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Wow, ekkora szarkazmust. Hatalmas pacsi. :-D
2015. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer meguntam a saját kesergésemet. Jobban járok társaságba, jobban odafigyelek magamra, eldöntöttem, hogy lefogyok, és nem leszek félénk. Dolgozom rajta. Egyelőre nincs hatalmas változás, de legalább lett stílusom, több a barátom, és egyes konkrét dolgokat nem adtam fel. Kipróbáltam 1-2 dolgot akkor is, ha nem jött velem senki. Párom még mindig nincs, de legalább írtam egy bakancslistát, leírtam, mit szeretnék elérni, és 2 dolgot már kihúztam a bakancslistáról, amit a múlt héten írtam. :)
2015. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: én mondjuk nem szoktam itt sírni. :D
2015. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2.: Értékelem a humort, amennyiben mosoly jel van mögötte.

Nem mellesleg a sok általánosító, értelmetlen és buta válasz között (amin ugyanúgy jól szórakozok mint a legtöbb kérdésen) akad jónéhány normális is.

2015. szept. 25. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre sincs egyenes, világos válasz sajnos, mert a helyzet nem ennyire egyértelmű. Aki csúnya, az szopóágon van, nincs mit tenni, ilyen ez. Hiába akarod ráverni a felelősséget, nem 100%-ban az övé. És ha egyszer is felállt, miután pofára esett, már több tiszteletet érdemel, mint aki eddig csak kapta a jót, meg van győződve róla, hogy ő kaparta ki a gesztenyét magának, és a legnagyobb szellemi teljesítménye az volt, hogy gyakorin oltogatta azokat, akiknek százszor nehezebb, és tényleg magukba roskadnak enélkül is időről-időre. Bocs az őszinteségért.
2015. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokkal több mindent mint az átlag.


fejlesztem maga, sportolok, dolgozom, nem verem el a pénzemet piára, bulira, prostikra. szabadidőmben nem a tv előtt dögök sörrel a kezemben, hanem a saját vállalkozásomat viszem. Ezek mellett angolra is járok heti 3x 3 órát + még egyéni időt is tolok bele.


Hozzátenném, hogy semmivel sem lett másabb az életem, nők elkerülnek, melóhelyen nincs előrelépés sem rangban, sem fizetésben, persze több melót azt megkapom!

2015. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4.5.: Azóta mi van veled? Sikerült-e még elérni bármit a bakancslistádról? Amúgy gratulálok a kitartásodért :)
2015. okt. 12. 13:53
 10/13 A kérdező kommentje:
7.: Kicsit úgy érzem, mintha nekem címezted volna nem csak általánosságban írtad. Mivel ilyen jól ismersz ezért gondolom tudod, hogy nem az én kabátom... Sem gazdagnak nem születtem sem jó iskolákat nem kaptam a szüleimtől. Nemrég egy nagy tönkremenetel után felálltam és tudom, hogy akárhányszor újra kezdeném. Nemrég leszóltak itt, csak mert annyit írtam, hogy az, aki megteheti ne mutassa magát tehetetlenebbnek, csóróbbnak, mint amilyen. És általában, ha leírom, hogy érdemes küzdeni, mert változtathatunk a sorsunkon (természetesen nem minden) és ha nem is válik minden vágyunk valósággá legalább tudjuk, hogy tettünk magunkért akkor kb. az a válasz, hogy ja persze, Te azt csak hiszed, meg hogy a nagyok kezében van a gyeplő, Te csak húzd meg magad és maradj kutya ahol vagy. Pedig látod, itt is van aki tesz magáért és jobb lett, illetve Te magad is leírod, hogy ha nem is 100%-ban az egyénen múlik, de van az a rész ami mégis...
2015. okt. 12. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!