Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigány zene miért zavarja a...

A cigány zene miért zavarja a magyarok többségének a fülét?

Figyelt kérdés
Primitív műfajnak tartják, pedig nem nehéz megérteni.
2016. febr. 13. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy zavarja? A mulatós technó, Győzike meg ezek zavaróak, de nem az igényes cigányzene.
2016. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Pontostsunk, mire gondolsz?


1. A magyarcigányok által játszott, elsősorban szórakoztató célzatú magyar népies műzene?

Mert igénytelen és mű.


2. Cigány népzene? Azzal nincs semmi baj. Mint minden népzene autentikus és értékes. Fokozottan igaz ez egy olyan gazdag zenei kultúrával rendelkező muzikális nép esetén mint a cigányok.

2016. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar, mindenki azt hallgat amit akar és tetszik neki. Én azt nem szeretem műfajtól függetlenül ha indokolatlanul hangosan telefonnal hallgatja valaki az utcán.
2016. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarja az embereket, de megvan a maga helye. Ha valami taknyos kis raj nyomatja a telefonjával a buszon az zavarja a népeket
2016. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarja, de az igen, hogy egy tök véletlenül roma előadónak az a saját száma, ami egy latin szám magyarosítása, az némelyeket igen, pedig sok igen fülbemászó. És akkor persze, a magukat fekának gondoló mocsokrapperekkel, együtt megy a cigányzene számlájára, pedig nem olyan egyszerű műfaj, hogy "ha cigányok csináják, akkó cigányzene, én pödig idiotopitecus lenni".
2016. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Tudnál linkelni egy példát? Van igényes és van igénytelen zene.


Ettől függetlenül az emberek ízlése eltérő zenei téren is. Illetve ha valaki bömbölteti mondjuk tömegközlekedésen vagy autóból, az zavaró.

2016. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

1. Amit ma a cigányok hallgatnak az tényleg primitív.

2. A fülhallgatót hírből sem ismeri, és némileg idegesítő a bömbölő primitív zenét hallgatni, főleg 3-4 óra vonatozás közben-után.


De pont ugyanúgy zavar a gyerek bömbölés, meg a magyar ember által hallgatott tuc-tuc zenék. Csak a különbség annyi, hogy a magyarok 90%-hoz oda tudsz menni hogy légyszíves szólj a kölyökre, és halkítsd le a zenét. Míg a cigány csak azért is feltekeri még kettővel, meg a gyerekét is elkezdi még jobban uszítani, mert ugye neki magyar ember ne parancsoljon.

2016. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!