Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miééért játszák velem a hülye...

Miééért játszák velem a hülye játékot, miért nem mondanak igazat, miért terelnek?

Figyelt kérdés
Az miért van, hogy ha őszintét válaszolok/kérdezek, akkor mindig küld valami mittudom én milyen üzenetet valami ócska kifogással, pl hogy ez az oldal nem erre való (tudja mire használod, olvas a gondolataidban) vagy a kedvencem a "valakit sért"; ja ahoz képest cézni, meg zsézni, lehet (nem állásfoglalás, csak ez a leg ltalánosabb, de ettől még nem kell beállni a sötét oldalra). Gondolom valaki(k) állnak mögötte. Nem tudom miért fáj az igazság, amikor a tömeges paranoiából adódó utálkozás OK. Akkor meg ne ilyen kamu szar üzenetekkel dobáljon, mondja meg nekem az igazi okot (ha nem olyan bolond, hogy ő se tudja), és akkor eldöntöm h MODERÁLOM-E MAGAM. Van aki hasonló helyzetben van?

2016. febr. 13. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a 45%, aki mindenkinek kínálgatja magát, hogy írjon rá, mi? Tényleg böszmeségeket írsz.
2016. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nekem 62%-om van. Amin csodálkozom... talán mert a legtöbb ember nem ilyen pofátlanul gerinctelen, a kérdés az, hogy egyesek miért azok.
2016. febr. 13. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezen parázni, mert ezen az oldalon minden boldog-boldogtalan szerené magát kiélni, főleg, ha valamibe bele tud túrni. Ez van.

Láttam pár idegen oldat is, ahol sokkal nívótlanabb a "közönség".

Ilyen nagy mennyiségű kérdést-válaaszt nagyon nehéz moderálni.

2016. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem bírom értelmezni ezt a kérdést?
2016. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy ha egy kérdés nem fér bele valakinek a "hatalmas" toleranciájába, miért kell törölnni. Volt pl hogy direkt a viccek kategóriához írtam ki egy kérdést, amiben tulajdonképp azokat fikáztam, akiket mindenki ezen az oldalon (ezotéria, politika, meg stb. "értelmes" emberek) Direkt a vicchez írom, nehogy az legyen, hogy "valakit sért" (köznapi nyelven valakinek fáj az igazság), és hogy csak is kizárólag groteszk poén legyen, egyfajta "torz tükör". Erre nem megkaptam a moderáló üzit h ez "valakit sért" bla bla bla. A viccoldalon amit nem kell komolyan venni.... sért! Hol élūnk? Ezzel az erővel a Showder Clubot elviszi az ÁVÓ körülbelül.
2016. febr. 13. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Masodikhoz kepest tobb mint 35%os pont tobbseggel emberek kateforiaban kaptam mar vegleges tiltast.... ugyan ilyenek miatt, mikozben minden kerdesbeb segitsegadas lehetoseget keresem.

Nevetseges es agyhalott adminokkal van megaldva e oldal. Ne foglalkozz vele es valts minden 3. figyelmezttes utan felhasznalot.

2016. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!