Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőkben vagy a férfiakban...

A nőkben vagy a férfiakban vált ki nagyobb irigységet a konkurencia?

Figyelt kérdés
Férfiként női aggyal nem tudok gondolkozni és nem tudom ők hogyan éreznek, de lehet nem mondok nagy hülyeséget, ha azt állítom, hogy elsősorban a szépséget (szexuális vonzalom) tekintve a nők esetében szélesebb a skála a csúnya és gyönyörű ember között. Ha ez így van, akkor gondolom ebből a szempontból a két nem érzelemvilága is eltérő. Legalábbis én egy alacsony, tinédzser testalkatú, enyhén kopaszodó és kissé kisfiús arccal néhány másodperc erejéig tekintek csak konkurenciaként egy izmos, magas jóképű pasasra, de utána továbbáll az agyam és nem gondolok arra (úgysem tudnék semmit sem változtatni, ellentétben a nőkkel), hogy neki esetleg mennyivel könnyebb lehet a csajozás, mennyivel jobban érezheti magát a bőrében. Sőt, az izmos férfiakra egyáltalán nem is vagyok irigy, nem vált ki bennem semmilyen reakciót, ellentétben a magassággal, hiszen ha megpillantok egy pipiskedő csajt, ahogy a magas srác vállába kapaszkodik, akkor legtöbbször egy pillanatra a szívembe nyilall a fájdalom, amiért ez nekem nem adatik meg, de túl tudom rajta magamat tenni. Viszont ha meglátok egy nagyon dekoratív csajt (szép kerek popsi, formás mellek, dús haj, gyönyörű arc), akkor sokszor belegondolok és nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy kevésbé szép lányban vajon milyen érzések kavaroghatnak, ha megpillantja a konkurenciát. Abban a pillanatban mennyire elégedett önmagával? Természetesen csajok és pasik egyaránt válaszolhatnak, mert többfajta véleményre is kíváncsi vagyok. :)

2016. febr. 14. 00:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőknél,nőként mondom.

Mondjuk szerintem az nem igaz hogy attól mert valaki szebb nálam már rib**nc,ahhoz hogy így vélekedjek valakiről más ok is kell.

Viszont az igaz hogy megtalálunk a konkurencián valami kis hibát. :D

Ha szebb,is nálam,akkor biztos hogy buta,ha szép és nem buta akkor biztos nem hűséges vagy oké,szebb mint én de nagy orra van stb,végtelenségig lehet mondani. :D

2016. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!