Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy embernek...

Hogyan lehet egy embernek nagyobb önbizalma, hogyan lehetne bátrabb?

Figyelt kérdés

Minden ok adott amiért lehetne,aztán még sem.Egyesek azt mondták túl szerény vagyok,mások azt,hogy legyek bátrabb...

Hogyan?

Jól tanulok,dolgozom,randikra járok,szépnek tartanak az emberek.Tehát vannak sikerélményeim,és a külsőmmel sincsenek gondok.Még is hiányzik az önbizalmam és persze nem ártana valahogy kikászálodnom a félénk szerepből.


Lány vagyok.



2016. febr. 2. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát lehet furán hangzik, de menj el valami küzdő sport edzésre, és vezess autót, sokat, én is így voltam, de ezek segítettek. Tényleg:-)
2016. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha tudsz érvényesülni nem tudom hol a gond. Nem kell mindenkinek döngetnie a mellkasát. Az vagy aki vagy.
2016. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nyáron kezdem el letenni a jogsit!Remélem beválik!:)

Köszi a tippet.


Nem az érvényesüléssel van a gond,hanem azzal,hogy zavar ez a nebáncsvirág szerep vagy nem is tudom,hogy fogalmazzam.

Hölgynek hívnak a barátaim alkalomadtán ez már csak jelent valamit :D Meg tényleg mondták egy páran,hogy túl szerény vagyok és ezekből elegem van!

2016. febr. 2. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha azért akarsz változni, mert mások mondták, akkor én azt nem javasolnám.

De ha te is akarod önmagadból fakadóan, akkor létezik erre tanfolyam, amiből megtudhatod, hogy mitől van az önbizalomhiány, és hogyan tudod növelni.

[link]

2016. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy beléd dumálják...akkor máris nőni kezd, hisz kiálltál magadért.
2016. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

# 4

Szcientológia? Az egyik legkártékonyabb szekta a világon...

2016. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6

Nem az. Személyes tapasztalatból beszélek. Tudom, hogy sok rossz kering róla, de egyáltalán nem igazak a híresztelések. Pont ellenkezőleg.

2016. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

# 7

Én is jól ismerem. Ők lehetetlenítették el a szomszédot szakmailag és tették tönkre, miután kilépett.

2016. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jézusom szcieontológia...veszélyes megtévesztés.Semmi alapja, lehúzásra épül.
2016. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]


És ez egy igaztörténet.A szchientológia tényleg a pénzlehúzáson alapszik,még akkor is ha kezdetben úgy tűnik használ.


Azért köszönöm,hogy segíteni szeretnél :) de távol áll tőlem ez az egész...

2016. febr. 3. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!