Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek tényleg nincs jó...

A nőknek tényleg nincs jó zenei ízlésük?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 21:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Te is átlagos vagy.


Az a baj, hogy ekkora hangsúlyt fektetsz ebbe, és nem veszed észre, mekkora ostobaságot beszélsz.


Ha érzelmes ember vagy, mindenben megtalálod az érzelmet. Mert lehet, hogy azt a popszámot haszonszerzés céljából írták - de mindent abból írnak, amiért pénzt kérnek - és örömmel hallgatják.


"Az tény, hogy a zenei izlés meghatàrozza az intelligenciát."


Biztos vagy te ebben? Bizonyára a te zenei ízlésed azt hozta ki, hogy zseni vagy, ugye? Nem csak egy átlagos, tömegsenki.


Az egyik legátlagosabb dolog lenézni a másikat akármi miatt.


Tehetsz arról, hogy milyen vagy. Csak az átlagember kifogása az, hogy "nem tehetek erről". Igazi egyéniség tud fejlődni.


Akármilyen zenét szeretnél, nem lennél más. Ugyanez a beképzelt, szar ember lennél. Ennek semmi köze nincs ahhoz, mit hallgatsz. Sokan hallgatják azt, amit te, és biztos van jobb ember köztük, aki nem lenéző, és képes jobb lenni.

2016. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Nekem van önkritikám, negatív is. És az átlagtól igen csak eltérek. Nem vagyok az a felületes ember. S ez a zenében is megmutatkozik
2016. febr. 16. 22:35
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy felületes? Most ítéltél el mindenkit a zenei ízlése miatt. Mondom, ilyen az átlagember.


Általában aki eltér az átlagtól, az nem abban tér el, hogy mit szeret vagy hogy alkotta meg magát, hogy minél különlegesebb legyen. Hanem az egész személyiségében. Mindegy, hogy mit szeret, ő egy különleges ember.


Ezt képes vagy megérteni? Hogy a zenei ízlésnek semmi köze a különlegességhez? Lehetsz olyan beképzelt hipster, aki másokat az alapján ítél meg, hogy milyen menő és nem menő dolgokat csinálnak, de ez megint csak tucatdolog.


Tudod, milyen kevés ember van, aki elfogadja, és nem nézi le a másikat? Talán még nem is találkoztam ilyennel. Aki előbb megismer, és nem azt mondja, "neked ez a kedvenc filmed, te átlagember vagy". Ez lenne az átlagtól eltérő, nem a nagyképűsködés. Mindenki nagyképű a semmire.

2016. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Nekem Michael Jackson, Mariah Carey, Whitney Houston, Aaliyah jön be. Már mondták, hogy tipikusan lányos az ízlésem, de hát mi más lenne, ha lány vagyok :D Azt észrevettem, hogy férfiak közül sokan melegek, akik ugyanezt hallgatják.
2016. febr. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!