Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek olyan nők, akiknek mindegy a külső? Ezeknek az nőknek nincs ízlésük, nincs önbecsülésük?

Figyelt kérdés
Nem egy nővel beszéltem, ismerkedtem és mondták nekik mindegy hogy néznek ki és valóban olyan ronda fiúkat mutattak, hogy ezek voltak az exei, hogy nagyon, pedig nagyon szép csinos nők voltak :O
2013. jan. 12. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
irigykedsz?:XD
2013. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A csőnacis fuxos fiúk mind b.zik :D

a nőknek szeretet kell nem pedig 1 hűtlen disznó

2013. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Nincsenek olyan nők, akiknek nem a külső számít, legfeljebb olyanok, akiknek kicsit eltér az ízlésük az átlagtól.
2013. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem a külső az elsődleges. Tanuljátok már meg. Nincs önbecsülésük? Miért? Lehet hogy egy adonisz testű férfi a porig alázza őket, míg egy csunyácskább érezteti velük, hogy nők. Ez nincs összefüggésben a külsővel. Elég már..
2013. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ponthogy önbecsülésük van, mert olyan pasit akarnak, aki szereti őket. Nem pávákat, akik csak magukat szeretik.
2013. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, ahogy előttem írják. A csúnyább férfiak sokkal jobb lelkűek mint a páva pasik.

Bár lehet csúnya egy férfit, de azért vannak olyanok, akik úgy sem kellenének a nőknek, hogy patyolat a lelkük.

Inkább átlagos férfit választanak.

2013. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valószínű nincs, vagy csak hazudnak, mert ugye előfordul... persze csak ritkán...
2013. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. sokat számít a külső, mégis voltak olyan exeim, hogy a barátnőim csak néztek, hogy ezt meg hogy, konkrétan volt, hogy az undorító szót használták. Pedig csak annyi, hogy nekem más az ideálom.
2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy a külső, csak nekem nem az jön be, mint az átlagnak...

Megnéznéd, hogy kik tetszettek nekem korábban, hát, nagyon meglepődnél, és azt gondolnád, hogy nekem nem számít a külső, meg csak beérem ilyenekkel,... hát nem így van.

A barátom pl alacsony, szemüveges, nagyon vékony... nem éppen egy ideál, de mégis már első ránézésre megtetszett nekem és valami elmondhatatlan vágyat éreztem iránta. Aztán szerencsére ehhez olyan belső tartozott, amiről korábban álmodni se mertem, így nekem ő az álompasi! Pedig sokan mondják, hogy miért nem egy jópasit keresek magamnak, nem ilyen fiú illik hozzám... de az ilyeneken csak mosolygok egyet, és magamban sajnálom azokat az embereket, akik így gondolják, mert el se tudják képzelni, hogy milyen csodás a kapcsolatunk.

Az önbecsülés pedig ne attól függjön már, hogy éppen egy kigyúrt, helyes férfivel járok, vagy egy kövér, csúnyával... ugyanmár... ha valakinek más embertől függ az önbecsülése, az már régen rossz. :)

Szóval kérdező, szerintem nagyon el vagy tájolódva!

És mondom mindezt olyan lányként, akire tapadnak a férfiak (ezt bizonygathatnám hosszan, meg persze azt hiszel el, amit akarsz, de így van). Úgy gondolom nincs olyan férfi, akinél nincs esélyem, legalábbis eddigi tapasztalataim ezt mondják. És mégse az alapján válogatok, hogy vajon az illető srác milyen gazdag, milyen helyes, milyen kigyúrt...

21L

2013. jan. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!