Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az hogy a nőknek nem egyforma az ízlésük?

Figyelt kérdés

Szerintem nem igaz, a mai nők egyféle típushoz vonzódnak a többihez egyszerűen nem tudnak és szerintem a legtöbbnek egyforma az ízlésük


Ki az aki ilyen pasikhoz tud vonzódni:

[link]


És ki aki ilyenhez?:

[link]


2015. szept. 30. 17:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
facepalm
2015. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%
a második az igazi női ideál! csak nem mindenkinek jut a második így megeléxik az elsővel ha érted.... egy kutyák a nők
2015. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a 2. képen mindegyik túlzás, túl mű, túl kigyúrt, túl megcsinált, egyáltalán nem vonzó, viszont az első képen lévők között sincsen olyan, aki számomra álompasi. Testre az első képen lévő, 2. sor, jobbról 2. úriember tetszik csak az egész bagázsból. Arcra nagyon sok egész jó van mindkét képen. Viszont tényleg egyetlen egyet sem sikerült linkelni, aki engem megfogna úgy igazán.
2015. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A "ctrl+c - ctrl+v" kombó látom megy.
2015. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Akkor én fordítva vagyok bekötve, de az első csoportban 4-5 olyan pasit láttam, akihez vonzódni tudnék, míg a másodikban egyet.
2015. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Akkor most visszakérdeznék:

Ki az, aki ilyen nőkhöz vonzódik:

[link]


És ki az, aki ilyen nőhöz tud vonzódni:

[link]


Ugyanolyan manipulatív a kérdésem, mint amit a kérdező tett fel.

2015. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6. Kedves hatos te csak egy képet tettél fel :)

Ez a lány pedig szerintem nem átlagos, hanem kifejezetten elcsúnyítja az a bőrhiba ami rajta van.

ezeknek a pasinak( [link] a kis természetes pocakon kívül semmi nincs, Azért ez a kép kicsit inkább provokatív.

2015. szept. 30. 17:49
 8/29 A kérdező kommentje:
Ja meg ez a lány szerintem igénytelen is....szerintem ne hasonlítsuk össze.
2015. szept. 30. 17:51
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mi bajod van, az első összeállításban 5 olyan pasit is találtam, aki szimpatikus, a másikban meg csak photoshoppolt tipikus amerikai kockafejű modelleket és focistákat vágtál be, akik pont olyan mitikus lények, mint a magazinokban szereplő nők (és akiket csak 3 órán át sminkelnek és öltöztetnek egy fotózás előtt, aztán még 2 órát retusálják a képeiket...) Egyrészt, szerinted komolyan így néz ki a pasik fele? Mert akkor fel kell világosítsak, hogy nagyon nem, amúgy meg a középső sor jobb oldalán szereplő pasik is pont ugyanúgy néznek ki ingben, mint a másik összeállításban szereplők, szóval igazán nem azért fogják elhajtani őket, mert nincs kocka hasuk...


Nevetséges a kérdés, igaza van a 6os válaszolónak, össze lehetne állítani lányokból is ilyen kollázst és szembeállítani Yvonne Strahovski bikinis fotóival, de nem akarok senkit sem degradálni ilyenekkel. Mellé ha én azt mondom valakire, hogy olyan átlagosan csúnyácska, az még nem jelenti azt, hogy másnak nem tetszhet az az illető, ahogy gondolom okkal raktad be az összes srácot ide, közben többen is írták ide, hogy némelyik egész helyes.

2015. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9 és ha csak a középső sor férfiak képeit nézzük?
2015. szept. 30. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!