Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy ne cikizzenek...

Mit tegyek hogy ne cikizzenek majd a szüzességem miatt 21 éves koromban? 16/f

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel hogy mit gondolnak, de 20 felett már kínosabb ha szűz vagy.


Mit tegyek ha majd megkérdezik hogy hány lánnyal voltam már?

Ha azt mondom sokkal akkor egy jó nagyot hazudok, ha azt hogy 1-2vel akkor is hazudok, de ha azt mondom eggyel sem akkor kínos lesz nekem.


(írtam hogy nem érdekel mit gondolnak... Hogy ha nem mondják ki szemtől szemben hogy ciki... Ha baxtatnak vele akkor az elég rossz érzés.)


16/f


2016. febr. 14. 23:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akit meg ez érdekel, azt simán elküldheted..
2016. febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne menny retardált társaságba.
2016. febr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

tagadd le. ha nem érdekel a véleményük, akkor miért is foglalkozol vele, hogy mit mondanak?


Magyarán mégis érdekel akkor a vélaményük?

2016. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy nagyszülők, rokonok stb.. Azt viszont most látom hogy kihagytam.


Nekem nincs társaságom, sem barátaim.



Nem azzal van a gond hogy egy idegen ember megkérdezi, mert az nem érdekel engem.


Hanem hogy van egy lúzer unokájuk, rokonuk és akkor is rossz érzés ez ha nem kérdezik meg.

2016. febr. 15. 15:19
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát most akkor mit csináljunk veled? Ne válaszolj nekik
2016. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én csak akkor szoktam elmondani ha valaki rákérdez. őszinte ember vagyok. mondjuk nem is bánom mert a reakciókból letudom szűrni kivel érdemes foglalkozni és kivel nem. :) (többségben vannak azok akikkel nem érdemes foglalkozni)

21F

2016. febr. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az olyan rokonokról meg is van a véleményem, akiknek az a legfontosabb, hogy tudják milyen a szexuális életedet/magánéleted. Egyébként fiatal társaságban hazudj össze-vissza. Ha mégis lebuknál, akkor sem olyan gáz, mert egyrészt utólag kimagyarázhatod magadat valahogyan, másrészt meg a ferdítés is kevésbé ciki, mintha ártatlan bárányként bevallanád, hogy lúzer vagy a nőknél. A szüzességre a legjobb érv, ha valaki az alacsony, nyikhaj testalkatával és a a ronda kinézetével példálózik. Ha erre fogod a sikertelenségedet akkor senki nem fog lúzernek tekinteni és talán még együtt érzőek is lesznek. Legalábbis én lelkiismeret furdalás nélkül bármikor hivatkozhatok erre.
2016. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy 21 éves korodban is félni fogsz még a lányoktól?

Most miért félsz tőlük?

2016. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyébként érződik, hogy nincs túl sok önbizalmad. Mi bánt? Utolsó voltam.
2016. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Igen 21 éves koromban is félni fogok.


Meg szerintem addigra sem fogok beszélni lányokkal. :S


Az bánt hogy általános suliban sosem beszélt velem egy lány sem és mindig elfordult tőlem vagy lenéztek.


Még most is.


Bár már nem próbálkozom.


Ez megmaradt mostanra is.


Amúgy én szeretek őszinte lenni.


Szerintem ha hazudozok abból sosem fogok jól kijönni.

2016. márc. 6. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!