Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztettem a fonalat,...

Elvesztettem a fonalat, segitenétek, mit szokott csinálni egy 25 éves férfi úgy általában?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen értékrendje van, hogy viselkedik, Milyen a külleme, milyen tulajdonságokkal bir, Bulizás nőzés milyen mértékü, társasági élet,mi a mottó, követendő életelv, érdeklődési kör, milyen témák foglalkoztatják ebben az életkorban vagy fölfele ? mivel tarja kiegyensúlyozottan magát ? Csak azért érdekelne mert soha nem voltam a társaság középpontja, mindig magam életét éltem, befelé fordulva, ezért soha sem sikerült olyan erős barátságot kialakitanom emberekkel, akik megtanitottak volna, de rákellet jönnöm ezzel nem haladok előrébb, csak egy helyben toporgok, és amilyen sokrétüek vegyes embereket látni hogy korát se lehet megmondani ezért elvesztettem a fonalat. viszont ebből szeretnék kijönni mig nem késő, kialakitva egy új szemléletmódot/nézőpontot,belőni az irányt, életminőségben változtatni majd, nem jártam egyetemre, de próbálkozok ügyeskedni ahogy tudok a hétköznapokban. Külsőmmel nincs gond, és csak remélni tudom hogy sikerül még többre vinnem.
2016. febr. 15. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Értékrendet tudsz csak úgy változtatni? Nincs személyiséged?
2016. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elvileg a tudatossággal ellehet érni sok mindent, csak idő, elszántság, rugalmasság
2016. febr. 15. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés. Olyan akarsz lenni mint más? Keress valakit és másold a cselekedeteit. De hogy ettől boldog nem leszel, az is biztos!
2016. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha hülye kérdés akkor minek válaszolsz ?. félreértés neessen nem akarok leutánozni az égvilágon senkit, csak érdekel átlagban mi az ideális stilus ebben a korban. De ahogy látom te egy pesszimista ember lehetsz az irásodból itélve, attól hogy még te nem hiszel benne, más értheti.
2016. febr. 15. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szociológus, de gondolom ilyen korban a megfelelési kényszer, fiúknál meg az a fajta érettség, hogy elkezd kialakulni az érdeklődési kör, világnézet, nőkhöz való komolyabb hozzáállás, törekvés a jobb életre. Különben hiába tűnnek egyformának, mind más utat jár be. Próbálkozz még ügyeskedni, inkább ahhoz keress nézőpontot, hogy lépni hogyan tudsz, válts melót, de csak ha tuti jobb lesz, mint eddig.
2016. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem a kérdést, mert ahány ember, annyiféle életstílus van. Van, aki már orvos vagy tanár ilyen korban, és van, aki még nagyban bulizik, részeg minden este, és fingja nincs a világról. Van egyetemista, gyári munkást, akármi. Most mire vagy kíváncsi? Ha én mondok valamit, azt etalonnak fogod felfogni, vagy mi?
2016. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. köszi a válaszokat!
2016. febr. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!