Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha valakinek nincs...

Lányok! Ha valakinek nincs nagy izmos teste, és markáns férfi vonásai akkor már labdába sem rúghat? (már teljesen elvesztettem az önbizalmam)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. Én 173 cm vagyok. Szóval nem túl magas. Ellenben vékony - 62kg. Már egy ideje edzek, bár ez külsőre sajnos annyira nem látszik. A konditeremben az edző azt mondta, hogy mivel genetikailag nagyok a csuklyás izmaim és vékony vagyok így aránytalan a testalkatom és nem látszik a vállam szélesnek. Szóval nincs meg ez az arányos "V" alkatom.

Elméletileg helyes pasi vagyok mert sok lány illet a "cuki" jelzővel. Ami tudtommal azt jelenti, hogy helyes vagyok, de nem férfias :(

Egyébként minden lány szerint kedves, udvarias és intelligens pasi vagyok.

Még is azon kevés esetekben amikor egy lány észrevesz és sikerül randizni és már úgy látszik, hogy lesz a dologból valami, akkor mégsem :( A legtöbbször az a tapasztalatom, hogy csak élvezik a figyelmet és, hogy elhívod őket jobbra balra. Mert x randi után, ez ugye változó egyszer csak azt veszem észre, hogy se szó se beszéd és már jár is valakivel. Persze nekem nem mondaná, hogy "ne teperj nem jössz be". Hanem csak egyszer közli, hogy már jár valakivel. Na bumm... szuper. Ja és pont az "i"-n, hogy aztán rövid időn belül kiderül, hogy az a pasi egy bunkó tapló és megcsalta és szakítottak...mi van a mai lányokkal?? Plusz, hogy legyen így kapcsolatom?

Ja és 28 éves férfi vagyok, nem vagyok már kisgyerek.



2013. jún. 20. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Virítsd a lóvét meg a Mercit vagy a BMW-t.... de inkább Mercedest mert bmw szar.... és egyből lesz csajod


mai világban nehezen találsz olyan csajt aki azért szeret mert kedves vagy meg odafigyelő meg minden...


Üdv egy elcseszett világban! ;)

2013. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

imádom az ilyen kérdéseket....

mégis mit vársz mit mondjunk ? minden nőnek más jön, be van aki a cuki vékony pasikra bukik, lásd Justin Bieber láz, van aki a nagyobb pasikat szereti (és nem mind bunkó tapló) és van aki az átlagos pasikat. Kész ennyi, nem tetszhet mindenkinek mindenki.

19/L

2013. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

már kezdtek hiányozni ezek a kérdések.

Azon még nem gondolkoztál h rosz helyen usmerkedsz,keresgélsz?

2013. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Elárulok egy óriási titkot: neked, illetve a hozzád hasonlóknak nem az a bajotok, hogy alacsonyak vagytok, dagadtak vagytok, szeplősök, kapafogúak, kopaszodtok, kicsi a farkatok, csórók vagytok, stb indokok, amikkel itt nap mint nap 300an sajnáltatjátok magatokat, meg szidjátok a "mai lányokat", hanem az, hogy sugárzik rólatok, hogy képtelenek vagytok (akár ezen tulajdonságaitok miatt, akár egyébként) szeretni, elfogadni saját magatokat...És aki magát se szereti, az valószínűleg mást se fog tudni.

Summa summarum, nem azért nem találsz/találtok nőt, mert a felsorolt negatívumok valamelyike (vagy több is) passzol, hanem az "elnézést, hogy élve jöttem ki anyámból", "alacsony vagyok, nincs 18 centis f#szom és még Aston Martinom sem" kisugárzásotok miatt.

2013. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4. mit fogsz ezért kapni XDDDDD


Amúgy teljesen igazad van.

2013. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rakj ki egy képet magadról, mert így nem sokat tudunk segíteni. Esetleg PM
2013. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es: Szóval azt mondod, hogy így 167 centisen, pattanásosan és tipikus jófiúként is lehet barátnőm, ha lenne önbizalmam?
2013. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen valami ilyesmi. Ja azt kifelejtettem az előző hozzászólásból, hogy mindenki jobban járna, ha a saját kasztján belül keresgélne, ez persze nem azt jelenti, hogy neked csak egy zsíroshajú nő "jár", aki alá két szék kell, mert olyan kövér, de azért ilyen külsővel ne csurgassátok már a nyálatokat 11/10-es nők után, és utána főleg ne sírjatok, hogy nem veletek dugnak.
2013. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A külső az csak egy dolog. Vannak olyan nők, akiknél kimondottan nem jelent előnyt az, ha csupa izom a srác. Szóval fel a fejjel!!:)


22N

2013. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

ha ezt nem olvasod el mindet, ne is várd hogy izmos leszel, amúgy 173 centi az pont elég egy alacsonyabb lánynak


az edződ meg hülyeséget mond :D az aranymetszés arány (keress rá a googlén) az a derék-váll aránya, köze nincs a trapéz izomhoz, max optikailag nem látszik majd annyira, de külön ne eddzél a trapézra oszt kész

2013. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!