Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvesztettem a bizalmamat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a bizalmamat a férjemben, mit tegyek? Tudom, hogy beszélgetnünk kellene, de ezt mindig én kezdeményezem, ez normális? Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem.Nem normális. Az esetek nagyon nagy többségében a férfiak kezdeményezik a beszélgetést, már amelyik változtatni akar a jelenlegi helyzetén.
2013. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem se szokott szinte soha hozzám szólni, én kezdeményezek beszélgetést csak:) nagyon ritka, hogy valamit meg akarjon beszélni velem, csak haverokkal/családjával diskurál, velem nem:) :(
2013. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A közvetlen környezetemben is így viselkednek a férfiak... hát akkor jól kifogtam :(
2013. máj. 21. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen:( és a legrosszabb, hogy változni se nagyon fog! Az a bibi, hogy hagytuk, hogy eddig fajuljanak a dolgok! Ha most szólnánk, hogy: "hé, haver, a feleseged vagyok, beszélni akarok veled, ne koptass le", nem mennénk semmire...
2013. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Mit tett, hogy elveszítetted benne a bizalmad?
2013. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
A heroltom a "most üljünk le, és beszéljük meg ezredszer c. szöveg".
2013. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

6 Akkor söpörd a szőnyeg alá.


Sajnos a legtöbb ilyen állat, mármint értelmileg az állatok szintjén vannak, rühellem is őket, undorítóak. Nem is voltam még szerelmes sem. És nem lehet időben elkezdeni, én próbáltam, de már pár hónap után is kudarcot vallott ez a kísérlet, úgyhogy ennyi. Normálisat kell kifogni, szerencse kell hozzá, valakinek sikerül, valakinek nem és kész.

2013. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
7-eske, ne is zavartasd magad, de nő vagyok, és nem pasi.
2013. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
6-oska! Mondta vki, hogy pasi vagy?
2013. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem normális ha valakinek a férje nem akar a feleségével beszélgetni csak a haverokkal. Több hozzászólásban is ezt olvastam. Egy jól működő házasságban igenis mindkét félnek nyitottnak, kezdeményezőnek kell lennie ha férfi ha nő. Nálunk is kb fele-fele arányban kezdeményezek vagy én vagy a férjem ha ilyesmiről van szó.
2013. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!