Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az, aki pszichopatának...

Ki az, aki pszichopatának gondolja magát?

Figyelt kérdés
Érzelmekkel hadilábon állsz?

2016. febr. 16. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Én az vagyok de már rég gyógyult lelki állapotú.

Nem. Nagyon is jó vagyok bennük.

2016. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem voltal pszichopata, mert egy pszichopata nem ÉREZ!
2016. febr. 16. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Még most is az vagyok.

S ez nagy tévedés. Én tudom mit jelent, mi tesz azzá igazán s éltem át dolgokat amiknek tizedétől is pszichopata lesz egy pár ember.

De igen is érez. Amikor elkezd kialakulni benne, csak embertelen emberek megsemmisítése, megbüntetése érdekli, majd tényleg eléggé leredukálódnak benne dolgokra való érzelem reakciók, de ettől még ember marad akit ha beraksz egy jó környezetbe egy szerető ember mellé, megkedveli még ha nem is lesz mély kötődés és nem is nagyon érdekli, pozitívan áll hozzá, s ha lesz egy olyan ember akivel szerelmi kapcsolatra képes, szerelmes is lesz ha úgy alakulnak körülmények.

Engem főleg ne próbálj kijavítani milyen egy pszichopata, mert azt hiszed tudod milyen, mert olvastál 2 sort wikipédiában.... -.-"

Logika használat mellett megtanultam jól kezelni dolgokat miután kigyógyultam, megkínzom fél világot állapotomból és nem állok hadilábon jó érzelmekkel, rosszak meg már nincsenek.

2016. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de mégsem gondollak gonosznak az írásod alapján. Magad szerint vagy pszichopata vagy mondták rád?
2016. febr. 16. 20:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy vki válhat pszicopatává. Úgy tudom, már gyermekkorban vannak jelek, hogy nem stimmel vmi.
2016. febr. 16. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én. És az érzelmek azok nem számítanak.
2016. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
aki az, az nem fordul segitsegert, mert nem gondolja annak magat, nem erzi, hogy gaz, amit csinal
2016. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Enterelterel válasza:

"Még most is az vagyok.

S ez nagy tévedés. Én tudom mit jelent, mi tesz azzá igazán s éltem át dolgokat amiknek tizedétől is pszichopata lesz egy pár ember.

De igen is érez. Amikor elkezd kialakulni benne, csak embertelen emberek megsemmisítése, megbüntetése érdekli, majd tényleg eléggé leredukálódnak benne dolgokra való érzelem reakciók, de ettől még ember marad akit ha beraksz egy jó környezetbe egy szerető ember mellé, megkedveli még ha nem is lesz mély kötődés és nem is nagyon érdekli, pozitívan áll hozzá, s ha lesz egy olyan ember akivel szerelmi kapcsolatra képes, szerelmes is lesz ha úgy alakulnak körülmények.

Engem főleg ne próbálj kijavítani milyen egy pszichopata, mert azt hiszed tudod milyen, mert olvastál 2 sort wikipédiában.... -.-"

Logika használat mellett megtanultam jól kezelni dolgokat miután kigyógyultam, megkínzom fél világot állapotomból és nem állok hadilábon jó érzelmekkel, rosszak meg már nincsenek."


Hát te akkora papagáj vagy hogy az csak na. Más szóval madár és nem pszichopata :D de ha úgy jobban érzed magad légy az :DDD



Ez egy pszichopata ebből minimum 3 és akkor se vagy huuuh de nagy pszichopata. minél több stimmel annál inkább vagy az.


simulékonyság, felületes kedvesség, báj


• egocentrizmus, nagyzásos önértékelés, szeretetképtelenség („nem szeret”)


• hajlam az unalomra


• kóros hazudozás, csalás


• becsület, szégyenérzet és empátia hiánya


• érzelmek szegényessége, emocionális mélység hiánya, másokkal való törődésre való képtelenség


• “parazita” életstílus


• promiszkuitás (gyakori partnerváltás) a szexuális kapcsolatokban


• jó intellektus


• több házasság, zavaros családi élet


• reális, hosszú távú tervek hiánya


A szociopata a normális ember tökéletes másolata…


A pszichopata a többi embert tárgynak tekinti, akiket manipulál és kihasznál. Megtanulja, és hihetően játssza a szerepét. Ha kell, a bűnbánatot is eljátssza („nem szorong”).

2016. márc. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

( Kicsit késve de itt az én válaszom is )

Am... én is az vagyok. Viszont annak ellenére hogy sokan mondják azt hogy nincs érzelmünk ez teljesen nem igaz. Vannak olyan pszichopaták akik igen is tudna érezni, de vannak olyanok akik nem igazán viszont ők is éreznek. A érzelmetlen pszichopaták is éreznek ha nem is magányt vagy szomorúságot de ők is éreznek örömöt ha mást kínoznak fizikailag vagy lelkileg, éreznek még vágyat arra hogy másokat bántsanak. Szóval ha lehet ne hallgassatok olyan dolgokra amiket interneten írnak ki inkább keresetek fel egy ehhez értő szakembert aki el tudja mondani a igazságot vagy keresetek egy erről szóló könyvet mert abban a könyvben is több az igazság mint ami interneten van ki írva.

2018. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!