Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem gondolja azt magáról, hogy másmilyen, mint a többiek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos vagyok, de megkaptam nem is egy embertől hogy bolond vagyok...hát ok. Szerintem relatív kinek mi a normális. Szerintem én az vagyok, más meg kit érdekek.
2015. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazából talán úgy kéne kérdeznem, van-e aki nem hiszi magát átlag embernek.
2015. nov. 28. 21:19
 3/3 anonim válasza:

Manapság sok helyen, pl. zenékben, médiában hangoztatják, hogy lógj ki a sorból. Én úgy gondolom, hogy amennyi ember él a Földön, bármilyen egyedinek is hiszi magát sok ember, nagyon nehéz olyannak lenni, vagy olyat tenni, hogy senki másra ne hasonlíts a 7-8 milliárd ember közül. Meg amúgy főként azok szokták magukat egyedinek tartani, akik valamilyen stílust, divatot követnek, vagy valamilyen zenét hallgatnak, pedig az pont nem egyedi.

Mondjuk én mindig meg szoktam kérdezni, hogy miért egyedinek kéne lenni, miért nem mondjuk jó embernek.

jan. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!