Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadható ha valaki olyannyi...

Elfogadható ha valaki olyannyira nem tudja feldolgozni az elhunyt kutyája, állata halálát, hogy Ő is öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

Egy vadászról volt szó, a kutyáját nem tudta elengedni és fejbe lőtte magát.

Szerintem valahol érthető ez a dolog, ha valaki nagyon szeretett valakit és nem tudja elképzelni az életet nélküle akkor nincs más út.


2016. febr. 19. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Valami probléma van az ilyen fejében. Állatbarát vagyok, de a kutya az csak kutya. Lehet lepontozni:)
2016. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott valószínűleg más dolgok is állhattak az öngyilkosság mögött!!!

Én is imádom a kutyámat,életemet adnám érte, 14 éves múlt, de ha eljön az idő akkor hát eljön :(

Öngyilkosság meg sem fordult a fejemben. Nyilván pár napig,hétig eléggé rosszul érezném magam.De nem ölném meg magam.Elég sok nagyon lelkis kutyást ismerek.Ők sem lettek öngyilkosok.


Szerintem ott más sokkal súlyosabb problémák voltak,a kutyája halála meg hab lehetett a tortán.


Biztos öngyilkosság volt?

2016. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nyilvánvalóan csak ez az ok lehetett, egyedülálló volt ugyan, de kiegyensúlyozott.
2016. febr. 19. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ismertétek?


Sokszor van az,hogy az ember lelke-szíve darabokban,de a külvilág felé mást mutat.


Egyedülálló, meghalt a felesége? vagy nem is volt?

2016. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy volt más is a háttérben. Alapesetben egy kiegyensúlyozott ember nem öli meg magát azért, mert elpusztul egy háziállata.


Itt arról volt szó szerintem, hogy szét volt már hullva (még ha teljesen mást is mutatott) valami miatt, és a kedvenc állata halála elindított benne egy lavinát. Tehát nem a kutyája miatt lőtte fejbe magát, hanem ez volt a kiváltó oka a tettének, de az öngyilkosság hátterében nyilván komolyabb lelki dolgok is voltak.


Egyébként felesleges találgatni, tiszteljük már meg annyival a halottat, hogy nem firtatjuk, hogy mi lehetett a baja. Úgy sem jön rá senki, felesleges ilyen kérdéseket feltenni, hogy elvált-e stb.

2016. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden elfogadhato. Caak erteni kell okokat.
2016. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság még fajsúlyosabb dolgoknál sem elfogadható.
2020. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!