Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kivétel nélkül...

Ha valaki kivétel nélkül mindenkivel kedves, segítőkész, akkor őt szeretni fogják vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy középiskolás lány. Soha senkit nem különböztet meg másoktól, életvidám, nyitott. Nagyon szeret segíteni másoknak és mindenkit meghallgat. Nem beszél ki senkit, nincsenek sem "ellenségei" sem barátai.

Az ilyen embert szeretik vagy kétszínűnek/szánalmasnak tituálják?



2015. júl. 26. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználják
2015. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az így jó, de legyél mellé határozott is, mert így tényleg kihasználnak. (Én is ilyen vagyok :( )
2015. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud nemet mondani, akkor így van, ki is használják. De szerintem amúgy -néhány ember kivételével- szánalmasnak tartják, akár azt is gondolhatják, hogy "csak azért csinálja, hogy egy kis angyalnak nézzék". (Ezt én így szó szerint megkaptam, mert én is ilyen voltam.) Vannak persze, akiket ez egyáltalán nem érdekel, észre sem veszik.
2015. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én általánosban voltam hasonló. Mostanában többször gondoltam vissza a múltra, és rájöttem, hogy eléggé ki voltam használva (legalábbis a mostani fejemmel úgy tűnik)... Nagyon meg kell magad emberelned ahhoz, hogy ilyen személyiséggel egy picit se legyél kihasználva. Szeretni fognak, mert befolyásolható vagy, de tisztelni nem fognak.
2015. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
így van, jól írják, ki fogják használni, és ha ő senkinek sem nyílik meg, csak mindenkit kiszolgál, akkor súlyos lelki problémái is lesznek nagyon hamar.
2015. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben kihasználják, másrészt konfliktusok sorozatát hozhatja magával, ha tényleg mindig mindenkinek segít. Pl.: mi van akkor, ha egy olyan dologban segít, amiben őt is megtévesztik és úgy segít valamiben? Akkor szív+a környezete mindenfélének elhordja. Tehát csak óvatosan!
2015. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!