Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez, hogyan lehet...

Miért van ez, hogyan lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, régen "legjobbak" voltunk, de aztán állandóan veszekedtünk, és lassacskán egyre eltávolodtunk egymástól. Van, hogy -ritkán- nevetünk, vagy megint jól elvagyunk, de velem undok. Leszól, kritizál, pedig normálisan kérdezek tőle valamit. Ő mindenkivel kedves, mindenki a barátja, ő az osztályban, a "legaranyosabb", mindenki neki hisz, nekem meg senki, én egy senki vagyok. Szóval már nem beszélem meg a gondjaimat vele, elvileg neki is vannak, de ezt alig hiszem el, hisz neki az élete szinte tökéletes. A családja egyben van, testvérei vannak, sok barátja, ezek rólam viszont nem mondhatók el. El sem hinné, mert mindig pozitív, és ez nagyon zavar. Nem érti meg, de közben "neki is van", de ezt komolyan nem tudom elképzelni. Tudom, ez úgy hangzik, mintha ennyi erővel akkor ő sem tudná az enyémet, de ez más. Tényleg. és nagyon rosszul esik, amit csinál. Mindenki hátba szúr egy nagyon nehéz időszakomban. Tudom, hogy az emberek önzők, és csak magukkal foglalkoznak...

2015. márc. 19. 17:11
 1/3 TheGod17 válasza:

Miért kezdtetek el veszekedni?


Próbáld meg megkérni, hogy beszéljétek me, és legyen minden a régi..

2015. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A veszekedés régen volt, nem lehet megbeszélni vele, most eltávolodtunk teljesen és kész.
2015. márc. 19. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A saját utaddal törődj, és ha kezdesz sikeersen ragyogni, akkor esetleg ő is visszatér. Közben azért keress még barátokat.
2015. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!