Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire befolyásol...

Titeket mennyire befolyásol párkeresésnél a keresett társ etnikuma?

Figyelt kérdés

Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy pl. ha te fehér, magyar vagy, akkor egy roma emberre egyáltalán rá sem próbálsz úgy nézni mint a jövendőbelidre?


Én magyar vagyok, csak elgondolkodtam ma ezen, mert van egy lány, akivel egy buszmegállóban szállok fel és igazából egy 10/10-es lány lenne külsőre és még értelmes is, de cigány. És igazából emiatt nem merek közeledni felé úgy, ahogy szeretnék.. Nem azért mert félek tőle, hanem mert félek a családok/rokonok/barátok véleményétől.


Ti hogy vagytok ezzel?


Ne nézettek retardáltnak, ha esetleg rosszul használom a szavakat, így nap végén már nem megy annyira jól a fogalmazás.


2016. febr. 19. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Roma lányt el nem tudnék képzelni páromnak. Nem az én családom reakciója miatt, hanem az ő családja, rokonai és barátai miatt. Összevesztek, megsérted, esetleg szakítasz is vele, másnap pedig már kórházban fekszel ripityára törött csontokkal meg kinyomott szemekkel. Hány ilyen történetet lehetett már hallani...
2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Én se tudnék romát elképzelni.
2016. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Van különbség köztem és mások közt. Senkit nem néznék ezért hülyének. Ha te roma lánnyal járnál, és ismernélek, nem gondolnék rólad semmi extrát. De én nem akarnék más bőrszínűvel járni. Szexuálisan sem tartom vonzónak, pl. se a keletieket, se a feketéket stb.
2016. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Nekem mindegy, csak ne fehér legyen. Mindig is egy afrikai barátnőről álmodtam. Úgy látszik, az is marad :(
2016. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Hát cigányra nem tudnék jövendőbeliként tekinteni soha... még ha ő maga normális is, akkor is 99%, hogy a családja, rokonsága nem az és semmi kedvem kikísérletezni, melyik az az 1%, akinél nem.


Feketét meg azért nem tudnék elképzelni, mert egyszerűen nem tetszenek.


Egy ázsiait vagy arabot már talán, ott vannak tényleg szép lányok és a családjuk sem olyan valószínűleg mint egy cigánynál.

2016. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Az én párom török,sosem érdekelt,ki mit gondol. Nagyon jól megvagyunk,a kulturális különbségek ellenére is. Persze kaptam hideget és meleget is, sokan előítéletesek. Ezt el kell fogadni,bár nagyon rossz érzés.
2016. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

"És igazából emiatt nem merek közeledni felé úgy, ahogy szeretnék.. Nem azért mert félek tőle, hanem mert félek a családok/rokonok/barátok véleményétől."

Ha az a lány tényleg olyan, mint amilyennek leírod, akkor hiába is közelednél felé, mert te nem vagy méltó partner hozzá.


Egyébként ha az a lány tényleg értelmes, akkor feltehetően a családja sem 3 elemis sittes bunkókból áll.

Nekem volt olyan cigány professzorom, aki a legnagyobb boldogságban nevelte fel két gyermekét, és évtizedek óta együtt volt szeretetben és harmóniában a nem cigány párjával.

Hány olyan esetet hozzak neked, ahol magyar családtag/ rokon bántalmaz magyar családtagot?


"Ne nézettek retardáltnak, ha esetleg rosszul használom a szavakat," - Nem azért nézlek annak.

2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

én lány vagyok, de nekem pl. nem tetszenek a feketék (szimplán csak mert nem jön be se a bőrszínük, se a jellegzetes afro arcvonásaik, se a beszédmódjuk, se semmi.)


így azt nem tudnék elképzelni, japán, kínai, ilyesmit talán.

2016. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk én mindig ázsiai lányokról fantáziáltam. Ha szembe jönne velem az utcán egy ilyen rögtön csorogna a nyálam. [link]
2016. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
(Btw. itt mi a francért kell lepontozni egy választ? A kérdező egyéni véleményre kíváncsi, itt nincs haszontalan válasz, mindegyik hasznos.)
2016. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!