Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül olyan pasi/cs...

Van rajtam kívül olyan pasi/csaj itt akit szintén érdekelnek bűnügyi dolgok, gyilkosságok stb? (gondolatban vagy akárhogy) 21/l

Figyelt kérdés
ilyen dokumentumfilmek (investigation discovery), nyomozás, nyomozás menete...

2016. febr. 20. 10:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De sajnallak, mert nagyon rossz lehet ilyen szerencsetlennek lenni mint te :( IMADOM A BUNUGYI DOLGOKAAAAAT!! Remelem a fejed vered a falba :)
2016. febr. 20. 12:25
 12/27 anonim ***** válasza:
21 éves lány létedre elég gáz a helyzet :D
2016. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
elobb irom hogy nem is akarok nyomozo lenni csak erdekel, es meg egyszer ezzel jon hogy en nyomozo akarok lenni, teeee ostoba birka :( tesom rendészetis, en is egyetemen tanulok angol szakon de igen iq nulla vagyok mert egy nevtelen elettelen pattog hogy figyeljenek ra :D
2016. febr. 20. 12:28
 14/27 A kérdező kommentje:
moderator torli a kommentet vigyazok nehogy csunyan beszeljek ezen a szent helyen! :D Naaa mentem nezni egy kis bunugyet, olyan nehez munkaaa a nyomozas :( sirok is kozbe :D hyhy
2016. febr. 20. 12:31
 15/27 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges kicsike :D még a végén elpattan ott az agyad helyén valami, aztán mehetnek a helyszínelők :D
2016. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mi a francért kell idejönni kötekedni? Szeret ilyeneket nézni, és? Miért kell bunkózni... A sárgamellényes közmunkáról pedig annyit, hogy mindenki magából indul ki:) Szerintem a válaszoló munkanélküli már tök régóta és most akarják kihelyezni közmunkára, ezért ilyen frusztrált szegényke:D
2016. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek, de nem értem ezt a "gondolatban" dolgot. (Gondolatban érdekel? Az érdeklődés az agyban alakul ki... vagy nem értem, gondolok-e csakúgy random gyilkosságokra?)


Vannak könyveim sorozatgyilkosokról, hogy hogyan alakult ki a profilozás, stb., de mondjuk az ID-t pont nem nézem.

2016. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16: nem én kezdtem bunkózni, ha tudnál olvasni rájöttél volna :D majd ha annyit keresel mint én járhat a szád, ha magamból indulok ki akkor te nem? magyarán te vagy a munkanélküli és a frusztrált is :D én egyik se vagyok szerencsére :D
2016. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ok, hülyékkel nem vitatkozom.
2016. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
szóval beismered :D én meg csak hülyékkel vitázok, mert a normális emberekkel lehet értelmesen is beszélni, veletek sajnos nem :D te kis munkanélküli :)
2016. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!