Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mondjatok pár alkalmat...

Lányok! Mondjatok pár alkalmat, amikor egy fiút barát zónába küldtetek, amikor közeledni akart. Miért is van ez?

Figyelt kérdés
"Maradjunk csak barátok" Erre csak annyit mondanék, hogy marha szarul esik ezt hallani.Amikor kimondod, mintha azt mondanád hogy papucsnak kellesz csak. Fiúnak barátnő kell,barát csak akkor ha vhogy rokon vagy esetleg. Mi ezzel a célotok/mit jelent ez/mi az oka? Bejöttem neki, megmondta nekem. Erre meg ezzel fogad amikor fordítanék komolyra.Hihetetlen, abszolút nem erre számítottam.

2015. máj. 28. 00:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Én fiú vagyok de szerintem pofon egyszerű, akkor történik ez mikor nem vonzódnak hozzád (szexuálisan). Emiatt pedig ugyan miért is lehetne bárkit hibáztatni? (velem is megtörtént párszor)
2015. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
57%
Mert nálam előbb van barátság, később szexuális vonzódás. Ha valaki rögtön férfiként közelít felém, olyan, mintha azt kérdezné egy idegen: akarsz velem összeházasodni? Te mit tennél? Nem távolítani akarnád magadtól?
2015. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
1# Olvasd el újra. A végén ott a lényeg. "Azt mondta hogy bejövök neki" Nem akkor amikor rátértem a témára hanem jóval azelőtt és sok megjegyzést tett. 2# Köszi,végre egy lány,aki leírja mit is gondol. Próbáltam így is,lassan de az is megrekedt a papucsság szintjén. Komolyra nem tudtam fordítani, szóval véget vetettem annak is. Bezzeg amikor azt hallom hogy" 1 nap alatt összejöttek" herótom van. Azt hogy, ha "szia akarsz házasodni" gyorsasággal történik? :) Érdekesnek találom.
2015. máj. 28. 00:54
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Én is hasonló véleménnyel vagyok, mint a 2. válaszoló, igazából szerintem ez a friend zone dolog egy marhaság és elég degradáló, mert kb arról szól ez, hogy jaj, nem fog lefeküdni velem. Egy lány barátsága miért nem elég?


Amúgy meg normál esetben van a barátság, a bizalom és abból alakulnak ki a stabil kapcsolatok.

2015. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%

A nőket és a logikájukat soha senki nem fogja megérteni, mert a nők érzelmi lények.Míg a férfiak logika alapján döntenek, a nők érzelmek alapján.

Az egész azért történt, mert még ha az elején be is jöttél neki, később már olyan tulajdonságokat mutattál, amitől megszűnt a vonzalma irántad.Túl behódoló voltál, kedveskedő, stb.Naphosszat lehetne mesélni.Engem is raktak már barátzónába nem egyszer.Én is haragudtam rájuk.De felteszem a kérdést.Ha odamenne hozzád egy kövér, csúnya lány, meg még hátrányos adottságai lennének és azt mondaná hogy bejössz neki és szeretne megismerni, megcsókolni, szexelni veled és te nem találnád őt vonzónak, akkor te lefeküdnél vele csak sajnálatból?Ugye hogy nem.

Amíg a férfiaknál a külső tulajdonságok a döntők elsősorban a nőkre vonatkozólag, az a nőknél a belső tulajdonság a férfiakra vonatkoztatva.

Sorolom:igényes, ápolt, elegáns, domináns, jókedvű, humoros, pimasz, bátor, kezdeményező, szókimondó.Van még pár ilyen.Ezeket kell megtanulni profi szintre fejleszteni és akkor megnyílik a női mennyország kapuja a számodra.

A helyzet az hogy a nők elég sz a r u l lettek összerakva, vagyis az őskortól kezdve így szocializálódtak és ez beléjük égett az évek során.Az őskorban is azt a férfit találták vonzónak, amelyik izmos volt, vezető a közösségben, tudott vadászni, meg tudta védeni a családját és elvette amit akart, vagyis leütötte őket bunkósbottal, aztán becipelte őket a barlangba és beverte nekik.Ez kicsit finomodott az idők során, de a nők még mindig erre vágynak.

Vagy alkalmazkodsz ehhez az e l b a sz o t t rendszerhez, megtanulod amit kell és alfahímmé fejleszted magad, vagy megkeseredve leélheted az életedet a nőket hibáztatva és egy rossz házasságban öregedsz meg, elhidegülve a párodtól.Mert az esetek 99%-ban ez történik.Lehet választani.

2015. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Én lány vagyok, és észrevételem szerint azok a fiúk panaszkodnak erről, akik olyasmit neveznek udvarlásnak, amit mi nem. Volt olyan fiú, akiről kiderült, hogy udvarlásnak gondolta, hogy életében 2x hozzám szólt. Más dolog, hogy friendzone-ra nem panaszkodhatott, mert barátok sem voltunk.


A legjobb barátnőmbe, mint kiderült szerelmes volt egy srác. A srác mindkettőnknek barátja volt, aztán egyszer csak nem köszönt vissza (nekem se! nekem miért nem?), mert a barátnőm összejött a haverjával. de a barátnőmnek sosem udvarolt. Tényleg nem. A barátnőm a saját pasijától tudja, hogy tetszett a fiúnak, ami azért elég gáz. Én mindig ilyet látok, hogy ahelyett, hogy udvarolnátok, barátkoztok egy lánnyal, pedig a kettő nem ugyanaz.

2015. máj. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%

3: Igen, ha nem jönnél be, faképnél hagyna, nem akarna barátkozni..:D:D

Így csak a tempót illeszteti saját magához.

Nem tudsz tovább lépni? Amikor gyorsítani lehetne a tempót, akkor sem teszed, ennyi.:)

Ezt úgy hidalhatod át, ha állandó szóbeli jelzéseket adsz arról - de csak úgy mellékesen -, hogy mit szeretnél (végcél vele). És ismerje az érintésedet, mindenképp. Azon keresztül jön az infó, amiből egy nő meg tudja állapítani, hogy bejössz-e neki. Nem a verbalitásból, nem a kinézetből. Az érintésből. Tessék úgy viselkedni, hogy megérinted. Puszii, simogatás, masszázs, karonfogás, gesztusok beszélgetés közben.

És az infó, hogy mit szeretnél vele. Olyan szinten, hogy ne zavarja a barátkozás menetét.

aztán majd viszonozza, amikro már megérett.:)

2015. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, lehet, hogy eredetileg bejöttél neki, de amikor jobban megismert, akkor valami miatt meggondolta magát. Kiderült számára valami rólad, ami nem tetszik neki, vagy lehet, hogy túl gyors voltál vagy túl lassú neki stb.


A lányok olyanok, hogy mindig csak a pillanatnyi érzelmeik alapján jelentenek ki valamit - a fiúk meg olyanok, hogy ha egy lány mond nekik valamit, azt örök érvényűnek gondolják :D Ebből sok félreértés szokott lenni. Attól, hogy ma azt mondja neked egy lány, hogy bejössz neki, lehet, hogy holnap már nem is emlékszik rád.

2015. máj. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Ami engem illet, én akkor tekintek egy srácot barátnak, ha nem vonzódom hozzá, nem tudom elképzelni, hogy hozzámér/megcsókol/stb. úgy, hogy az nekem jól essen.


Viszont Te ugyebár írtad, hogy elvileg bejöttél neki. Ez esetben olyasmit tudnék elképzelni, hogy a csaj nem akart megbántani, amikor erről volt szó/nem merte bevallani az igazat, ezért rávágta, hogy persze, bejössz neki. Aztán a "maradjunk barátok" szintén ugyanez, azt hitte, hogy ezzel annyira nem bánt meg. De az is lehet, hogy tényleg először még bejöttél neki, aztán idővel ez elmúlt valamiért.


Ha nagyon zavar, akkor kérdezd meg tőle kerek-perec, talán elmondja, veszíteni nem vesztesz vele...

2015. máj. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%

Az okosok azért mondják ezt, mert így akarják a vonzódásukat, kialakulni látszó érzelmüket stabilan a kezükbe tartani az adott férfi felé, mert tudják ha nem így tennének, akkor tuti beleszeretnének a másik félbe.


Az ostobák meg ezt a szövegeket nyomják az olyan pasiknak akiket már feltérképeztek, becserkésztek, de mivel nincs egyéniségük amire az adott férfi felfigyelne, nincs olyan kisugárzásuk, ezért igy próbálnak araszolva a férfi közelébe jutni.


Aztán vannak az átlagosak, akik vagy már voltak kapcsolatban az adott emberrel,akár munka, akár érzelmi, és tisztában vannak arról, hogy a másik fél képtelen a hűségre, de nem akarnak egy kapcsolatba belemenni,az adott féllel viszont lelkileg egy olyan kapocs van a két ember között, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni, és mind két félnek jobb, és előnyösebb ha kapcsolatban maradnak, mint ha külön lennének.

2015. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!