Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon zavarna titeket, ha a párotok nem venné le a melltartót szex közben?

Figyelt kérdés

Két okból is. Az egyik, hogy nagyon kicsi a melle é szégyelli, a másik hogy nagyon érzékeny (rossz értelemben) a mellbimbója, nem bírja ha ott simogatják.

Elhagynátok emiatt?



2015. júl. 17. 18:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem hagynám el emiatt, eszembe se jutna elhagyni, de próbálnék erről vele beszélni.
2015. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Biztos hogy nem hagynám el emiatt. Picit lehet hogy zavarna ha sose kerülne le róla.

A párod előtt pedig nem kell takargatnod magad. Ha szeret, akkor így szeret. Nem a mellek tartják meg a pasikat.

21/F

2015. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Pár alkalommal nem de ha állandóan rajta lenne akkor igen zavarna , de megérteném és elfogadnám ha ez neki kellemetlen , de akkor már inkább egy laza pólót vegyen fel az jobban tetszene mint h mindig melltaróban van
2015. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 RRR ***** válasza:
100%

meggyőzném,hogy ne szégyellje,hisz engem izgat

és nem bizgerálnám,ha nem jó neki


tehát :

zavarna,de nem hagynám el

2015. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ezért nem hagynák el egy lányt sem, főleg ha szeretem.
2015. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Keressetek megfelelő szexy fehérneműt amiben ő is jól érzi magát de nem takargatja...
2015. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
El nem hagynám, csak levenném róla és megbarátkoztatnám a helyzettel hogy semmi szüksége rá. A kis mellek a legszebbek, mi a fenéért takargatná? Ha nem akarja hogy hozzáérjek hát nem teszem, de ha előttem is annyira szégyellős hogy le sem veszi az elég fura. Nem igazán értem.
2015. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
nem hagynám el max a sötétben sexelnénk és óvatosan bánnék a cickoival
2015. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amíg a melltartót nem meri valaki levenni a barátja előtt addig semmi értelme szexelniük mert még az alapokon sem jutottak túl
2015. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Engem felizgatna.
2015. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!