Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-15 éves fiúk lányok! Mit...

13-15 éves fiúk lányok! Mit szólnátok ha egy lány az osztályotokból (kicsi mellü) akit cikiztek néha a mellei miatt hirtelen megjelenne egy nagyobb mellel? Hogy csinálhatnám hogy ne legyen feltűnő?

Figyelt kérdés
A többi évfolyam társamnak B,C,D kosaras melltartóik vannak nekem majdnem a legkisebb .

2016. jan. 2. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, hogyan lenne nagyobb melled hirtelen :S
2016. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Melltartótól
2016. jan. 2. 13:09
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Mert most nem hordasz?

Szerintem nem szólnak semmit sem. Nőhet is még ebben a korban. De melltartótól, ruhától függően is nagyon máshogy tud kinézni a mell.

Egyébként meg ne zavarjon, hogy kicsi, sokan vannak így, mint te. Nem ezen múlik, hogy valaki szép-e.

2016. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok kort és nemet
2016. jan. 2. 13:14
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Hiába vennél fel nagyobb melltartót, csak rontanála helyzeteden, mert még jobban cikiznének miatta.

Engem is cikiztek általánosban, mert nem volt nagy mellem. Most sincs...ez van. Nekem legalább nem lóg, mint azoknak, akiknek már akkor is nagy volt.

2016. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kerlek irjatok hogy fiuk/lanyok vagytok es a korotokat koszii
2016. jan. 2. 13:26
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti azt gondolnám h kitömte...:D Az meg nagyon gáz.15/L
2016. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Most a nagyobbat ne ugy képzeljetek hogy A kosarrol C lesz hanem eppe egy nagyon kicsivel nagyobb :)
2016. jan. 2. 13:35
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gáz. Az lenne a téma hogy kitömted. Sokáig. Hidd el.
2016. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

sokkal gázabb, ha kitömöd, mintha kicsi lenne, hidd el.

általánosban volt egy évfolyamtársam, akinek egyik naptól a másikra ( de szó szerint) hirtelen lett mell és elkezdett melltartót hordani, eléggé feltűnő volt, hogy kitömi


hogy érted, hogy csak kicsit lenne nagyobb?

A kosár után B jön, de szerintem az is látványos, ha mondjuk nyár után lenne, azt mondom, hogy ekkora változás nem feltűnő, de igy igen


és a tesit hogy oldanád meg? :D

ott a lányok simán láthatják

2016. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!