Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van 2db melltartóm. Eddig...

Van 2db melltartóm. Eddig toppokat hordtam és mostanába szeretnék átszokni a melltartóra. Hogyan? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ha felveszem őket akkor nagyobbnak tünnek és ezért a suliba feltünhet a többieknek mit tegyek.Nagyon szeretnék hordani és már majdnem mindenki hord rajtam kívül .Nekem van a legkissebb mellem az osztályba (látszólag).Akinek kissebb az is felturbózza push uppal.(mivel kicsik ezért cikiznek is ).Mit tegyek hogy ne tunjön ugy mintha eggyik naprol a masikra megnott volna?

2016. jan. 2. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy szünet után bemész egy nem push uposban, akkor szerintem nem olyan feltűnő.
2016. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb van mind a kettőbe fél cm szivacs . Ha egy 3 hetes szünet után bemegyek egy olyannal az milyen?
2016. jan. 2. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát....


Képet!


Nyári szünet után vállalhatóbb lenne, de nem fognak meglepődni. A kis csitriknél már divat a push up zoknival.

2016. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kérdező!


Eszedbe ne jusson képet mutatni itt senkinek!!!

Főleg ezeknek a kiéhezett p.ö.c.s.fejeknek, akik a melleiden akarnak élvezkedni!

2016. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de mindegy
2016. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsi, de akkor sem kéne tőle képet kérni, mert ha ide belinkelné, akkor a pasik letölthetik a képét és fe is használnák, ráadásul a mellén élvezkednének!
2016. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél cm még nem olyan nagy. De amúgy meg én is egyik napról a másikra vettem szivacsosat(mondjuk az enyém balconette volt és nem igazán volt benne szivacs, de azért nyilván más volt, mint addig)és kb. senkit se érdekelt. Megdicsérték, hogy jól néz ki, oszt ennyi volt. Nem kell vele foglalkozni.
2016. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!