Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kitartóbb és...

Hogyan lehetnék kitartóbb és szorgalmasabb?

Figyelt kérdés

Mindent elég hamar feladok, ha nem sikerül, vagy hogyha rendszeresen kellene dolgozni valamin, akkor egy rövid ideig csinálom, aztán ellustulok és abbahagyom, vagy elfelejtem csinálni, és ha újrakezdem, akkor is csak rövid ideig. Hogyan változtathatnék ezen?

17/l


2016. febr. 21. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én általában kiürítem a fejem, fenékbe billentem magam, majd pedig a feladatra koncentrálok. Addig nem engedem magam másra gondolni, míg kész nem vagyok. Mikor kész egy feladat (pl. tanulás, rajzolás, házi írás, olvasás) mászkálok egyet a házban vagy a kertben, netezek egy ideig esetleg nassolok valamit,
2016. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez pusztán azért van mert nem akarod eléggé. Sokkal jobban akarod a pihenést, a szórakozást mint a sikert. Ha a sikerre vágynál és nem ezekre az apróságokra akkor dolgoznál rajta.

Amíg nem megy nézd meg ezt minden nap. Nekem sokat segített:

https://www.youtube.com/watch?v=mgmVOuLgFB0

2016. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt akarnod kell amit csinálsz.

Minden akarat és gyakorlás kérdése. Neked kell realizálás után tudni, eleget gyakoroltál-e valamit siker előtt s ez által logikus-e feladni.

2016. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!