Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit éreznétek, hogy az a...

Ti mit éreznétek, hogy az a fiú, akibe szerelmesek vagytok, letagad néhány évet?

Figyelt kérdés
Igazából nem követ el semmi főben járó bűnt, csak ilyenkor felmerül bennem, hogyha 1 pár lennénk, lehet ilyen v. ehhez hasonló trükköt vetne be más lánynál is.

2016. febr. 22. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, de ha arról van szó, hogy 22 éves, de 18nak mondja magát, és kiderülne, hogy hazudott, megkérdezném, miért tette, de nem tudnék benne megbízni, ami egy kapcsolatnak az alapja. Ez így elég kérdőjeles eset, megpróbálnám vele, de ott lenne az, ha ilyen apróságban hazudik, akkor mi másban fog még.

Ha pedig arról, hogy 4 éve vagytok együtt, de azt mondja, hogy 1 éve, akkor is meghallgatnám, miért tette ezt, de nem lenne tovább a párom.

2016. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vmi gyerekes oka van rá akkor nincs gond. De mindenképp kérdezd meg h miért tette
2016. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

gyakran kínos, én is volt már, hogy csináltam, csak ha az ember egyszer elszólja magát, na az problémás.


én azért csinálom, mert bár 23 vagyok, de én inkább az ilyen 14-16 éves korosztályban érzem jól magam, ilyen a természetem, szinte ez egy fix dolog már, akkor is ez volt a célkorosztály, amikor 17-18 voltam, csak akkor még nem tűnt olyan soknak a korkülönbség, ami ugye sokaknak hatalmas érv.


kellemetlen az, amikor egy 14 éves is azt hiszi pedofil vagyok, mert hogy mit akarok egy majd 10 évvel fiatalabbtól...így hát inkább 17-19nek mondom magamat.


nincs ebben semmi hátsó szándék, ezeken kívül magamat adom.


az a kedvencem, amikor 18 évesként tökre kedvel meg minden, de amikor megtudja, hogy igazából idősebb vagyok, akkor már egy bunkó paraszt vagyok, akivel nem is érti, hogy állhatott szóba...nem a hazugságon sértődik meg, csak pusztán a tudattól, hogy idősebb vagyok...


később meg ez változik. 27-28 éves, jó karrierúton elindult emberkéket valahogy nagyon könnyen megtalálnak a 16-18 éves lányok :D


végére van még egy konkrét sztorim, bár ez nem is ehhez kapcsolódik, mert akkor tudta a csaj, hogy 19 vagyok, ő meg volt 14, és emiatt nem találkoztunk, végül ott már nem is nagyon kerestem a társaságát, csak az lett a vége, rá pár hónapra, hogy összejött egy akkor 23 éves sráccal, aki érdekes módon nem volt neki idős. annyi volt az "előnye", hogy a szomszédjuknak volt valami rokona, így már a család is ismerte.

2016. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát furcsállnám, hogy miért titkolta el előlem az igazi életkorát, de nem haragudnék rá, nem azért szerettem eddig se, mert úgy tudtam, hogy X éves, közbe meg X+5 :D Szóval megkérdezném, miért mondta magát fiatalabbnak és annyi.

Vannak dolgok, amikkel kapcsolatban elvárom, hogy igazat mondjon, de az életkor, ha csak pár évet tagad le, tökre lényegtelen.

2016. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!