Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleimn megtiltotál h...

Nikus/Nika kérdése:

A szüleimn megtiltotál h barátkozok a legjobb barátnőmmel mert szerintük rossz hatásal van rám! 😞fbn se írhatok vele szerintetek hallgasam a szüleimre vagy nem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Sokszor szülők ilyen téren rossz döntéseket hoznak. Egyrészt nem gondolnak, ez milyen lelki sérelmekkel jár majd neked, másrészt sokszor nagyon rosszul ítélik meg szülők ily helyzeteket.

Neked érdemes gondolkodni rajta, realizálni s megállapítani, tényleg rossz hatással van-e rád. De ha ezt megtetted, már tudatosan felültudod írni e hatások következményét és mikor veled van vagy bármilyen helyzetben mikor éppen rossz hatást gyakorol rád, tudatosan semlegesíteni tudod.

Összegezve, ne hallgass szüleidre, de ne hagyd, rosszabb ember legyél hatása miatt.

2016. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a helyesírásodat elnézve tuti igaza van a szüleidnek.
2016. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Akkor tudok mesélni :D gyermekkori barátnőm mai napig a barátnőm, 22 éves, van már egy gyereke, sokat cigizik, iszik, mindennap mással fekszik le, nincs meg a 8 általánosa, stb..

Nos nekem ő volt a "kép ami ne legyél" ember, engem is elakartak tiltani tőle, de ragaszkodtam hozzá, és teljesen az ellentéte vagyok, de nem nézem le a barátnőmet, nem gondolok róla rosszat, csak megköszönöm, hogy tartott egy képet, hogy milyennek nem szabad lenni :)

2016. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!